Mert Yılmaz "Buraya aşık oldum"

Bursasporlu Futbolcu Mert Yılmaz Açıklamalarda Bulundu

Mert Yılmaz "Buraya aşık oldum"
- A +

 

Bursaspolu Futbolcu Mert Yılmaz Açıklamalarda Bulund

Mert Yılmaz, ligin 22. haftasında oynayacağımız Eyüpspor maçı antrenmanı öncesi açıklamalarda bulundu. Mert Yılmaz, " Benim için iyi bir süreç yani güzel bir süreç. Herkesle tanışıp takım olduk. Şimdi yeni antrenörümüzle hedeflerimize yöneldik ve disiplinli devam ediyoruz. İyi işler çıkarıyoruz. Daha konsantre antenmanlar yapıyoruz. İyiye gittiğimizi düşünüyorum. Erzurum'a karşı çok iyi futbol oynadık. Tek eksiğimiz goldü. Onu da başaracağız. Böyle devam edersek iyi yerlere geleceğimizi düşünüyoruz. " ifadelerini kullandı.

Hedefimiz Kazanmak

Tamer Hocayla aramız çok iyi. Hep iyi anlaşıyorduk kendisiyle. Çok güzel bir ekibi var hepsi çok iyi insanlar. Biz Eyüpspor'u analiz edeceğiz tabii ki ama daha çok kendimize bakacağız. Çünkü daha iyi işler çıkarmamız lazım. Kendimize baktığımızda daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. Eyüp güçlü bir takım. Ama biz öyle şeylere bakmayacağız. Hedefimiz %100 kazanmak. 

Buraya Aşık Oldum

Bazı olumsuz şeylerle uğraştık. Ama artık onları kafamızdan çıkardık. Olumsuz şeyleri düşünmek bile istemiyoruz. Önümüzdeki maçların hepsini kazanmak istiyoruz. İyi futbol oynayıp, iyi goller atıp, defansta iyi durup iyi maçlar çıkaracağız. Ben Bursaspor'u çok seviyorum. Taraftarı olsun, stadı olsun aşık oldum buraya. Güzel bir şehir burası. Takım arkadaşlarım da öyle çok iyi insanlar. Yolumuza bakacağız. 

Bursapor Altyapısı Çok iyi

Almanya bilimsel açıdan ve teknik olarak belki daha tecrübelidir. Ama Bursaspor altyapısı çok iyi. Bu çıkan oyunculardan belli oluyor. Almanya tabii en iyi liglerden biri. Bu Türkiye'nin başaramayacağı bir şey değil

Biz Bu İşi Yapacağız

Taraflarımız bize inansın. Biz bu işi yapacağız. Allahın izniyle, konsantre olup devam edersek başaracağız.

Yorum Ekle

İlgili Haberler