Mert Günok imzaladı

Mert Günok Özlüce tesislerinde kendisini 3 yıllığına Bursaspor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Mert Günok imzaladı
- A +

 

Bursaspor'un geçtiğimiz hafta sonu prensip anlaşmasına vardığı ve Fenerbahçe kalecisi Mert Günok, bugün Bursa Acıbadem Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrolünün ardından Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen törenle yeşil beyazlılarla 3 yıllık anlaşmaya imza attı.

Mert Günok’un imza törenine, Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman katıldı. Kocaman, törende yaptığı konuşmada Bursaspor'un hedefleri sürekli büyüyen bir kulüp olduğunu söyledi.

Geçen sezondan daha başarılı olacak bir kadro oluşturmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini dile getiren Necmettin Kocaman, "Başkanımız Recep Bölükbaşı liderliğinde bu şehre, camiaya yakışır bir takım oluşturmak için yoğun çaba gösteriyoruz" dedi.

2 İYİ KALECİMİZ VAR

Kocaman, Mert'in genç yaşına rağmen tecrübeli bir eldiven olduğunu anlatarak, "Mert ile kadromuz daha da güçlendi. Mert, kariyerinde 6 kupa kazanmış. İnşallah 7'nci kupayı Bursaspor'da kazanacak. Harun ile birlikte takımımızın başarısına katkı koylacaklardır. Bizler buna inanıyoruz" diye konuştu. 

Genç kaleci Mert Günok ise futbol tutkusu üst düzeyde olan bir şehrin takımına geldiği için çok mutlu olduğunu bildirdi. 

Transferin ilk gününden itibaren Bursaspor'un kendisiyle yakından ilgilendiğini anlatan Mert, şunları söyledi:

"Ben de bu doğrultuda bu sene Bursaspor'un büyük hedefleri doğrultusunda elimden gelenin daha iyisini yapacağım. Bursaspor'a ikinci şampiyonluğunu yaşatmak istiyorum. Umarım bu sözleşme iki taraf için de hayırlı olur."

Bursaspor'dan Harun Tekin ile milli takımdan arkadaş olduklarının anımsatılması üserine genç file bekçisi, "Harun transferim gerçekleştikten sonra aradı ve tebrik etti. Çok karakterli bir futbolcu. Harun ile ikimizin arasındaki rekabet Bursaspor'a yarayacak. Umarım bu rekabetin sonu şampiyonluk olur" diyerek cevapladı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler