Melih Gökçek: Söylersem ortalık karışır

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in dün gece attığı Tweet Ankara gündemine oturdu.

Melih Gökçek: Söylersem ortalık karışır
- A +

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in dün gece attığı Tweet yine çok konuşulacak türden. HDP meclis başkan adayı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın destek için gittiği Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi sırasında çekilmiş fotoğrafını Twitter'dan paylaşan Gökçek, Kılıçdaroğlu'na bir de soru yöneltti, Niye el pençe divan durdun?

Partiler meclis başkanlığı için adaylarını belirlemiş seçim gününü beklerken adaylar da parti parti dolaşıp destek turları atmaya devam ediyor. HDP meclis başkan adayı Dengir Mir Mehmet Fırat, başkanlık seçimlerinde destek için Kemal Kılıçdaroğlu'un kapısını çaldı.

SÖYLERSEM ORTALIK KARIŞIR

Kılıçdaroğlu ile Mir Mehmet Fırat'ın görüşmesi ilk değil. İkili 2008 yılında canlı yayında karşı karşıya gelmiş ve birbirleri hakkında ciddi suçlamalarda bulunmuşlardı. CHP lideri ile Mir Mehmet Fırat arasındaki bu tartışmayı hatırlatan Melih Gökçek Twitter'dan Kılıçdaroğlu'na seslendi. Gökçek, ''Dün ekranlardan Dengir Mir Mehmet Fırat'a demediğini komadın, şimdi niye el pençe divansın? Ben söylerim ama ortalık karışır'' dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler