Mehmet Ali Erbil ve Adnan Hoca ilişkisi

'Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun' sözleri ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in Adnan Oktar ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Mehmet Ali Erbil ve Adnan Hoca ilişkisi
- A +

 

'Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun' sözleri ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in suç örgütü lider Adnan Oktar ile fotoğrafları ortaya çıktı.

“Adnan Oktar operasyonunun “şifrelerini” anlattığı Turnike isimli kitabın yazarı Hakan Erol da Mehmet Ali Erbil ile Adnan Oktar’ın fotoğrafını paylaştı. Erol sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Peki, bugün Erdoğan’a “teşekkür” eden Mehmet Ali Erbil’in, dün Adnan Oktar’ın köşküne kadar gidip fotoğraf çektirdiğini biliyor muydunuz? Bir “kedicik” Whatsapp yazışmasını da ekleyelim: “Hocayı görmek istiyorum dediğini duydum maşallah” #Turnike #MehmetAliErbil #AdnanOktar” ifadelerini kullandı.

Erol'un paylaştığı fotoğraf şöyle:

NE DEMİŞTİ?

Mehmet Ali Erbil, “20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK’lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi” dedi. Los Angeles’ta hastalandığında götürüldüğünü hastanede 2 saate yakın bekletildiğini anlatan Erbil, “Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun” diye konuşmuştu.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yakamoz 14 Mayıs 2021 05:39 Sağlıkçılar çok çalışıyor. Allah razı olsun.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Cimcime 14 Mayıs 2021 05:37 Rabbim hastalara şifa, derlilere deva, palavracılara dürüstlük, gazetecilere de mesleğini yapabilmeyi, kitap yazmaya çslışanlara da ilim versin.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Hidayet 14 Mayıs 2021 05:28 Turnikeden geçenler anca turnikeyi bu kadar güzel anlatır;) Geçmeyenler anlatamaz. Bir insan bu kadar kesin olabiliyorsa ilk onun ne fantastik kafada olduğunu bilmek gerek...

İlgili Haberler