Medicana Bursaspor’un yanında

Bursaspor Kulübü, futbol (A), basketbol, akademi takımları dahil olmak üzere tüm branşlarının sağlık sponsorluğunu Medicana Bursa iki yıl süre ile üstenlendi.

Medicana Bursaspor’un yanında
- A +

 

Yeşil beyazlıların ilk ciddi sponsoru olan Medicana Hastanesi ile Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi. İmza Törenine Başkan Mesut Mestan’ın Bursa dışında olması nedeniyle, 2. Başkan Konuralp Yeşil, Genel Sekreter Ali Büyükkurt, Bursaspor Basketbol A.Ş. Başkanı Sezer Sezgin, İdari Asbaşkan Yavuz Aman, Mali Asbaşkan ve Projelerden Sorumlu Yönetici Doktor Serkan SubaşıMedicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğretim görevlisi Doktor Remzi Karşı, Kurumsal İletişim Sorumlusu Didem Keskin katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan 2. Başkan Konuralp Başol, “Hiçbir mazeret göstermeden yanımızda olan Medicana Bursa Hastanesi ile sağlık sponsorluk anlaşması için buradayız. Hayırlara vesile olmasını arzu ediyoruz. Medicana Bursa yetkililerini bizlere başka kent takımlarıyla birlikte olup kupa kaldırdıklarını söyledi. Hiçbir gerekçe, şu olsun, bu olsun demeden yanımızda oldukları için onlara teşekkür ediyorum.Tüm branşlarımızın akademi takımlarımızın iki yıl süre ile sağlık sponsorluğu desteği verecekler. Ayrıca ambulans hizmetlerimizi de yapacaklar” dedi.

BURSASPOR’UN ZOR GÜNÜNDE DOSTU OLMAK İSTEDİK

Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğretim görevlisi Doktor Remzi Karşı yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bursaspor’da olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bursaspor’un zor günü olmaz, zor gününde dostu olur. Süper Lig'e olan yolculukta onun yanında olmak bize gurur ve onur verecektir. Bursaspor kupa kaldırılırken Medicana Bursa olarak yanında olmak istedik. Hem futbol, basketbol ve akedemik takımların periyot kontrollerine, sağlık hizmetlerine kadar yanında olacağız. Biz Medicana Bursa olarak Bursasporluyuz.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler