Mazhar Alanson: Hayat o kadar özgür değilmiş

Açıkhava’da konser veren MFÖ’nün solisti Mazhar Alanson, “Gençken ne kadar özgür hissediyorduk. Hayatın dikenli yollarında ilerlerken öyle olmadığını gördük” dedi.

Mazhar Alanson: Hayat o kadar özgür değilmiş
- A +

 

Pop müziğin efsane grubu MFÖ, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverlere muhteşem bir akşam yaşattı. Mazhar-Fuat-Özkan, Vodafone Smart 6 Harbiye Açıkhava Konserleri’nin ikinci gününde dinleyenlere unutulmayacak bir müzik ziyafeti verdi. Milyonların hayatına dokunan şarkılarını seslendiren grup, sahneye ‘Ele Güne Karşı’yla çıktı. 5 bin kişilik dev bir koroyla şarkısını söyleyen MFÖ, ‘Yalnızlık Ömür Boyu’ ve ‘Sakın Gelme’ gibi şarkılarıyla sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı.

Hayranlarına seslenen Mazhar Alanson, “Gençken kendimizi ne kadar özgür sanıyorduk. ‘Aman ne özgür hayat’ diyorduk. Sonra hayatın dikenli tellerinde ilerlerken baktım ki gençlere sesleniyorum. Öyle hayat çok da özgür değil. Hayatta bazı şeyleri yapmak, mecburen” diyerek, ‘Mecburen’ adlı şarkıyı seslendirdi. Alanson, konseri izleyenlerin şarkılara eşlik etmesini isteyerek, “Bilenler lütfen bize eşlik etsinler. Yanındakilere aldırmasınlar. Sesim kötü demesinler. Ben bile şarkı söylüyorum” ifadelerini kullandı. Gülben Ergen-Erhan Çelik, Demet Evgar, Naz Elmas ve Ceylan Çapa da konseri izleyen ünlüler arasındaydı. Atlantis Yapım ve Kirli Kedi organizasyonuyla gerçekleştirilen konserde yaklaşık 2 saat sahnede kalan grup kapanışı ise ‘Ali Desidero’yla yaptı. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler