Marmarabirlik ile BURFAŞ’tan sosyal işbirliği

Marmarabirlik ve Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ arasında gerçekleştirilen protokolle, Marmarabirlik çalışanları ve ortakları, sosyal tesislerde sosyal kart” indiriminden faydalanabilecek.

Marmarabirlik ile BURFAŞ’tan sosyal işbirliği
- A +

 

Gölpark Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen Marmarabirlik Yönetimi ile BURFAŞ yetkilileri, “sosyal kart” uygulamasına imzalarını attı. Protokol, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hidamet Asa ile BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy tarafından imzalanırken, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanvekili Şevket Karagöz, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Dinç, Mustafa İlgen, Osman Bostancı, Enis Edin ve Genel Müdür İbrahim Minareci de hazır bulundu. 

Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa, protokolle Bursa’nın birçok noktasında bulunan sosyal tesislerden Marmarabirlik çalışanları ve ortaklarının da faydalanacağını belirterek, “Zeytinin markası ve aynı zamanda dünyanın en büyük zeytin üreticisi olan Marmarabirlik ile Türkiye’nin marka şehirlerinden Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ arasında imzalanacak bu protokol kapsamında, yaklaşık 600 çalışanımız ve toplamda 30 bin, Bursa bölgesinden ise 15 bin ortağımızın sosyal kart uygulamasından faydalanacak olması sevindirici bir durum. Projemizin hayırlı olmasını diliyor ve bu kapsamda Marmarabirlik ile BURFAŞ arasındaki işbirliğinin devam etmesini temenni ediyorum” diye konuştu. BURFAŞ Genel Müdürü Gümüşsoy da kentin birçok noktasında 32 tesiste farklı konseptlerle ve farklı tatlarla Bursa’ya hizmet verdiklerini vurgulayarak, “BURFAŞ olarak kaliteyi uygun fiyata vatandaşla buluşturma gayretindeyiz. Protokol kapsamında sosyal kart ile Marmarabirlik camiasına da yüzde 15 parapuan indirimi sağlanmış olacak. Bu tesisleri kendi yeriniz, kendi mekanlarınız gibi kullanmanızı arzu ediyoruz” dedi. Konuşmaların ardından BURFAŞ Genel Müdürü Gümüşsoy, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Başkanı Asa’ya sosyal kartını takdim etti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler