Marika ile Polonya rüzgarı!

‘54. Uluslararası Bursa Festivali’nin konuğu olan Polonyalı şarkıcı Marika, kendine özgü tarzıyla gönülleri fethetti.

Marika ile Polonya rüzgarı!
- A +

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla gerçekleştirilen ‘54. Uluslararası Bursa Festivali’, Polonyalı ünlü sanatçı Marika’yı sevenleriyle buluşturdu.

Polonya Cumhuriyeti Başkonsolosluğu ve Polonya Cumhuriyeti Bursa Fahri Konsolosluğu’nun da işbirliğiyle Bursa Kent Müzesi Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen keyifli konserde, güzel şarkıcı gönülleri fethetti. Reggae, dub, funk ve soul müziğin genç temsilcilerinden olan ve ‘Dancehall müziğinin Polonyalı First Lady’si olarak kabul edilen Marika, ‘Stop’, ‘Momenty’ ve ‘Risk risk’ gibi şarkılarını söylediği konserinde sahne performansıyla dinleyicileri mest etti. Bursa’da konser vermenin kendisini çok heyecanlandırdığını anlatan Marika, kenti çok sevdiğini de sözlerine ekledi. Marika’yı ilgiyle izleyen müzikseverler, genç sanatçıyı alkışlarla ödüllendirdi.

Marika’yı ilgiyle izleyenler arasında Polonya Ankara Büyükelçisi Mieczyslaw Cieniuch ile Polonya İstanbul Başkonsolosu Grzegorz Michalski de vardı. Konserde Marika, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile BKSTV Yönetim Kurulu Başkanı ve Polonya Bursa Fahri Konsolosu Fatma Durmaz Yılbirlik’e dostluk rüzgarları estiren programdan dolayı teşekkür etti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler