Mamayı verene, düğün fotoğrafı bedava

Barınaklarda ve sokaklarda yaşayan hayvanlar için oldukça ilginç ve sosyal medyada hayvan severler tarafından yoğun şekilde paylaşılan yeni bir proje ortaya çıktı. Projenin adı "Doyuran Kareler".

Mamayı verene, düğün fotoğrafı bedava
- A +

 

Projenin amacı sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında yeni evlenecek çiftlerin düğün fotoğraflarını çekmek. 
 
Bu hizmet karşılığında mama harici başka bir ödeme şekli kabul edilmiyor ve mama karşılığı dahi olsa asla para alınmıyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, belirtilen miktarda mama satın almak ve bir barınağa göndermek.
 
Doyuran Kareler herhangi bir kurum veya kuruluşa bağlı olmayan, gönüllü hayvan severlerden oluşan bir sosyal sorumluluk projesi. Proje Yönetmen Savaş Çıkrak, oyuncu İdil Fırat ve oyuncu Cahan Azer tarafından hayata geçirildi.
 
Proje içinde yer alan gönüllüler hiçbir karşılık beklemeden çalışmalara katılıyor. Uzun yıllardır yönetmen, oyuncu ve profesyonel fotoğraf sanatçısı olarak çalışan gönüllüler; tecrübelerini çekecekleri fotoğraflara yansıtma konusunda da oldukça iddialı. Bu proje sayesinde yeni evlenecek çiftler birbirinden güzel karelere sahip olurken, yüzlerce sokak ve barınak hayvanının da karnını doyurma şansına sahip oluyor.
 
Daha fazla ayrıntı için projenin ilgili sayfaları;
www.doyurankareler.com
facebook.com/doyurankareler
twitter.com/doyurankareler
instagram.com/doyurankareler
#DoyuranKareler
 
Ntv.com.tr

Yorum Ekle

İlgili Haberler