Türkiye’nin en güzeli Bursa’dan


Türkiye’nin En Güzel Kızı Bursalı Ecem ÇırpanEvet, Star TV’de yayınlanan Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik Yarışması’nda ülkemizin dört bir yanından gelen kızlar, dün gece en güzel olabilmek için yarıştı. Biz de ekran başına kilitlendik. Hop oturup hop kalktık resmen… Yarışmanın birincisi 1 numaralı yarışmacı Bursalı Ecem Çırpan birinci oldu. Leyla Lydia Tuğutlu ve Kadir Doğulu’nun sunumuyla gerçekleşen yarışma, Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendi. Çırpan'ın Elidor Miss Turkey 2015 1. güzeli olduğu gecede; Aslı Melisa Uzun Elidor Miss Turkey 2015 2. güzeli ve Hazal Subaşı Elidor Miss Turkey 2015 3. güzeli oldu. Dördüncü olan isim ise Şevval Ayvaz.

‘TÜRK GAMOVA’ ECEM

10 Temmuz 1996 Bursa doğumlu Ecem Çırpan, 18 yaşında. Maşallah çok güzel, hatta artık tescilli güzel… 1.85 boyunda… Voleybolcu… Nilüfer Belediyesi’nin voleybol takımında forma giyen güzel kızımız, daha sonra TED Spor Kulübü’ne transfer olmuştu. Bu arada Yıldız Bayan Voleybol Takımı’nın da oyuncusu Ecem Çırpan ile Rusya’nın dünyaca ünlü voleybolcusu Ekaterina Gamova'nın benzerliği de çok konuşulmuş, hatta bir dönem de ona ‘Türk Gamova Ecem’ denilmişti.

FİLENİN DE SULTANI

İki sezon burada oynadıktan sonra tekrar yuvaya döndü. Yaklaşık üç yıl önce 15 yaşında Türk Milli Takımı ile voleybol maçına çıkan Ecem Çırpan, ‘gelecek vaat eden voleybolcu kızlar’ yarışmasında da birinci olmuştu. Çırpan, Kültür 2000 Koleji mezunu ve halen üniversite sınavına hazırlanıyor. Bu arada Ecem’in eniştesini de hepimiz tanıyoruz. Kim mi? Bursa basınının en değerli ve eşsiz kalemlerinden, müthiş adam, onu okurken her seferinde tebessüm ettiğim hatta çoğu kez kahkahalarımı tutamadığım, ailemizin yazarı sevgili Selahattin Adıgüzeller… Ecem Çırpan ve ailesini tebrik ediyor, en güzel ve nitelikli projelerde kendisiyle buluşmayı diliyorum… Yolun açık olsun Ecem… 

Yorum Ekle