SON NEFESTE


Bursaspor nihayet kendi sahasında ilk galibiyetini alarak şansızlığını üzerinden attı.İlk yarıda sahada öyle iki takım vardı ki inan ne oynadıklarını anlayamadık.

,Bursaspor golü Ali Akman’la bulunca daha iyi oynar rakibin üstüne gider diye duşunduk fakat tam tersi oldu Balıkesir daha iyi oynamaya başlayınca beraberlik golünü buldu devreye avantajlı gitmiş oldu.      

ikinci yarıya Balıkesirspor skoru koruma amaçlı başlayınca bütün avantaj Bursaspor tarafına geçti sürekli atak oynamaya başladı.

Usta ayaklara sahip olmadığından bir turlu ikinci golü bulamadı. Burak Altıparmak bulduğu pozisyonlarda biraz dikkatli olsa ortaya farklı bir skor çıkabilirdi.        Son dakikalara girildiğinde Ali  Akman ve Batuhan Kör is birliği sahamızdaki ilk 3 puanımızı getirmiş oldu.            

3-1 skor büyük moral oldu fakat takım oyunu ve uyumu olarak çok kotuyduk oyunu yönlendirecek bir ayak yok Ali Akman tek başına savaşmaya çalışıyor ve sonunda attığı gollerle takımını kurtarıyor.                      

Teknik adamın bu maçta da oyuna etkisi olmadı. Batuhan'ı aldı golünü attı daha ne yapsın diyebilirsiniz. Fakat bunu son 10 değil ikinci yarı başlamadan yapmalıydı.          

Mac programinin yogunlastigi gunlerde isimiz cok zor bu maclardan kayipsiz cikmak zorundayiz. Bu kadro ve oyun sekli ve temposuyla isimiz zor tek dilegimiz Ali Akman’a nazar degmemesi yoksa bu lig bizim icin bitmek bilmez son olarak sakatlanan genc oyuncuya gecmis olsun Vefa Temel.

 

İlgili fotogaleri için tıklayın.

Bursaspor Balıkesirspor maçı fotoğrafları

Yorum Ekle