SİHİRLİ DEĞNEK


Yeni teknik direktor Almanya’dan gelirken sihirli değneğini yanına almayı unutmuş olacak ki Bursaspor geçen hafta oynadığı kötü futbolu Adanaspor karsısında yeniden izletti.Daha maçın başında Eze müsait pozisyonda golü yapsa bu maç daha değişik olacaktı.
Serbest atıştan Tayfur’un kafa golü gelince "tamam şimdi oldu daha iyi oynar pozisyon buluruz" diye düşünürken, kotu oyun devam etti.
Rakip bir iki şans yakalamasına rağmen gole dönüştüremedi. 
Oysa maça herkesin istediği ideal 11 ve yıldız oyuncularımızla çıkmıştık 
Oynadıkları oyunu gördükten sonra maalesef hepsinin birer kayan yıldız ve güçlerinin bu kadar olduğunu öğrendik. 
2. Yari tek kale oynadık oynamasına da kaleciyi rahatsız edecek hiç bir şey yapamadık.

Sen bugün olağan üstü kötü bir rakibin karsısında bir varlık gösteremiyorsan ilerisi için konuşacak hiç bir şeyimiz olmayacak. 
Rakip sahada yürürken Anıl’ın kenara müdahale edip orta sahaya oyuncu aldırması kabul edilemez bir oyun…

Maçın tamamında acizlikten rakibi faulle durduran Anıl sen işine bakacaksın burada kulübün bir isçisisin, kaldı ki burası Bursaspor…

Bunlara devam edersen bil ki sen zararlı çıkarsın ve siz sayın hocamız bu saygısızlığa sessiz kalır bir yaptırım uygulamazsanız sizi de kurtaracak tek şey sihirli değnektir…

Unutmayın puan kaybetme lüksümüz yok ve rakip Giresunspor bu şekil isteksiz, kötü, temposuz, umursamaz oynarsak hedefe ulaşmak zorlaşacak ve kalan maçlarda her bir oyuncu için ayrı bir sihirli değnek gerekecek.

İlgili fotogaleri için tıklayın.

Bursaspor Adanaspor maçı fotoğrafları

Yorum Ekle