Side’de neler oluyor?


Bursaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Side’de sürdürüyor.Sürdürüyor da Bursaspor’u Bursa’dan gidip takıp eden dört kişi var. Bunlar bursa.com’danAdnan Batır, Kent Gazetesi’nden Fatih Akkuş, Bursa Hakimiyet Gazetesi’nden ise Süha Gürsoy ile Tolga Öztaş.

Bu arkadaşlar, ilk gününden bu yana takip ettikleri Bursaspor’dan teknik direktör İbrahim Üzülmez ile bir toplantı istemişler. Olumlu cevap verilmiş. Buraya kadar her şey çok güzel.

Ama anlamsız bir şekilde, herhalde masraf olmasın diye Antalya’ya gitme zahmetinde bulunmayan basın mensuplarının talebini her halde kıramayan Bursaspor’da garip bir olay oldu ve İbrahim Üzülmez toplantı öncesi kulübün youtube kanalına röportaj verdi.

Bence bu röportajı yapmak Bursa’dan Side’ye giden ve emek ve para harcayan gazetecilerin olmalıydı. Olmaması beni bir kez daha üzdü. Bunun sorumlusu kimse Bursaspor yönetiminin gerekeni yapacağına inanmak istiyorum.

Gelelim Antalya’da Trabzonspor maçında yaşanan çirkinliğe. Trabzonspor Kulübünün basınında görev yapan birinin Bursalı meslektaşlarına hakaretleri doğru değildi.

Gelelim Bursaspor’a;

Ara transferde Antalyaspor’dan Serdar Özkan tamam denildi. Ama sonuç alınamadı. Serdar takımıyla hem antrenmana çıktı, hem de hazırlık maçında oynadı.

İbrahim Üzülmez ise dün gece için akşam saatlerinde transfer bitecek dedi. Yine gerçeklemedi herhalde. Kulübün resmi internet sitesinde hiçbir şey göremedik.

Daha öncede yazmıştım hem sezon başı, hem de ara transferlerin hiçbirinin zamanında yapılamadığına tanıklık etmiştim, meslek yaşamım boyunca.

Yine yanılmamak beni mutlu değil, mutsuz etti.

En azından çok kritik olan ilk 6 maçlık periyot için takviyelerin takıma dahil olmaları gerekirdi.

Kamp 2 gün sonra bitiyor.

Yarın kamptaki son maçını İttifak Holding Konyaspor ile oynayacak. Sonrasında ise Bursa’ya dönecek.

Sonrasında ise Fatih Karagümrük karşılaşmasının hazırlıklarının startı verilecek.

İnşallah yeni haftaya, İbrahim Üzülmez’in istediği üç isim kadroya dahil edilir.

Yorum Ekle