Şanssızlık ve becerisizlik!


Süper ligin 2. yarısının ilk maçında Bursaspor son dakikada bulduğu golle rahat bir nefes aldı.İlk yarı Bursaspor ve Fenerbahçe sahada oynatmamak için vardı iki takımda birkaç pozisyon buldu birini değerlendiren Fenerbahçe usta ayak Soldado ile öne geçti.

Rakibin pas yaptığı anlarda Fenerbahçe üstünlüğü ele aldı ve ilk yarıyı önde kapadı. 2. yarıda Ersun Yanal skoru koruma amacıyla takımı geri çekince Bursaspor oyunda üstünlüğü ele aldı ve sayısız pozisyon yakaladı.

Bazen sensizlik bazen beceri eksikliğinden bunları değerlendiremedi. Maçın sonlarında beklediği golü bulduğunda derin bir nefes almış oldu. Bu maçta alınacak bir puan bile Bursaspor için çok önemliydi. Alt tarafla aramızda çok büyük bir fark yok ve bu maçta oynanan futbol kimseyi yanıltmasın, tamamen Ersun Yanal’ın korkak futbol anlayışıydı.

Kayseri maçı çok zor geçecek alınacak ters bir sonuç daha değişik şeyler konuşmamıza neden olabilirdi tribünleri dolduran binlerce seyirci ödedikleri ücret karşılığı güzel bir futbol izleyerek evlerine azda olsa mutlu döndüler. Bu maç bizlere yine bir fikir vermedi transfere gerek var mı yok mu?

 Ligin devre arası dediğim gibi bu takımın yerini futbolcular değil yönetim belirleyecek!

Yorum Ekle