sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


PAPATYA FALI


Bursaspor, Karşıyaka'dan sonra Konya 1922 takımını da eleyerek kupada yeni bir başarıya imza attı.  Maçtan çok naklen yayına odaklanmıştık. Papatya falı açarak oynanacak mı oynanmayacak mı diye bütün enerjimizi ona vermiştik.
Sonunda yayıncı kuruluş yayın kararı aldı ve Bursaspor taraftarının bu ülkenin en iyi ve güçlü taraftar grubu olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu.        Kısada olsa maçı bölüm bölüm izleme şansımız oldu. Bursaspor her zamanki gibi yine rakibini oynatmadı. Takım olarak çok mücadele etti buna karşılık oyunda kuramadı. Vasat oynamamıza rağmen hem golü hem pozisyonları bulduk rakibe pozisyon vermedik.                                   
Bu maçın getirisi büyük oldu. Gençler özgüven kazandı. Kulüp kasasına azda olsa para girdi, üst tura çıkarak kulübün itibari ve değeri arttı.                        Bugün şunu gördük kim sahaya çıkarsa sırıtmıyor. Rahatça oyuna adapte olup oynuyor elinden geleni yapıyor bu durumda teknik adam Mustafa Er sakat ve cezalımız olduğunda papatya falı açmayacak mevcut kadrodan birini rahatlıkla oynatacak.         
Mevcut kadroda olanlar Vakifköy’de çalışan ve daha sonra bu kadroya katılacak bana göre süper yıldız olacaklar diye düşündüğüm şimdiye kadar kadroda olmayan oyuncuları da hesaba katarsak ne tahtaya, ne suya, ne sabuna, nede transfere ihtiyacımız var.
Galibiyeti kutlayalım, bizim çocukları oynatalım, papatya falı açmayalım.

Yorum Ekle