MUTLULUKTAN UÇALIM


Nasıl bir maç oynandı sahada kim ne yaptı belli olmayan olağanüstü kötü ve değişik bir oyun izledik.Adanaspor maça yarı sahasında kapanarak kontrollü bir oyunu tercih etti, Bursaspor’un rakibinin üzerine gitmesini beklerken futbol harici tekvando karate karışımı bir ilginç bir şey izledik. 
Sahada ne futbol nede futbol oynayacak kimse yoktu.İlk yarıda Ali Akman'ın 2 nefis pasıyla bulduğumuz pozisyonlarda golü bulamadık.                              
İkinci yarı her iki takımın kötü oyunu devam etti ve son dakikada hakem penaltı vererek 3 puanı cebimize koymamıza katkı yaparak mutlu olmamızı sağladı.   
Adanaspor’a karşı takım halinde kötüydük oyun ikili mücadeleye dönünce defanstan Aykut ve Furkan'ın uzun toplarıyla çıkmaya çalıştık.
Bu da rakibe avantaj sağladı. Orta sahada Kerem, Burak Altıparmak, Emirhan sürekli kısa ve yana oynadı böyle olunca ileri gitmek kanatlarımıza kaldı.   
Kanatlarda yine mevkisi olmadığı halde Batuhan Kor vardı. ilk yarı silik kalmasına rağmen ikinci bolümde tekniği oyun bilgisi ve kalitesiyle güzel işler yaptı ve maçta ayakta kalan tek isim oldu ,diğer kanat oyuncumuz Burak Kapacak her zaman olduğu gibi kötünün kötüsüydü. 
Meşhur gölgesine çalım atmalarını denedi hatta bir ara kimsenin olmadığı bir yere pas atarak Türk futbol tarihinde gölgesine pas atan ilk oyuncu olarak imzasını attı. Zaten kendisinden bir şey beklemek hayalcilik olur.             
Ali Akman ikinci yarının başlamasıyla büyük bir düşüş yasadı ve ayakta kalamadı, top tutamadı.
Bütün topları ezdi son dakikalarda penaltı alma girişiminde bulundu maçın hakemi ikinci denemede düdüğünü çalınca herkesi kurtarmış kötü görüntüyü örtmüş oldu .         
 
Lige 3 puanla dönmüş olduk. Bu kadar kötü bir oyundan sonra galip geldiğimiz için mutluluktan uçalım önümüzde zorlu maçlar olduğunu düşünürsek piyangodan alınan bu 3 puan sezon sonu işimize çok yarayacak.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Huseyin Canpolat 21 Kasım 2020 19:42 Hocam senin yazdıklarını okuyorum sürekli eleştiriyorsun destek olun biraz çoluk çocuk top oynuyor yönetimi eleştir sadece attılar çocukları sahaya senin gibilerde eleştiriyor anca herkesin bi kapasitesi var belli senin geçmişteki topçuluğun gibi çok sinirlendim sana neymiş burak gölgesine çalım atıyormuş sanane iyi kötü parlattı kendini belki seneye satıp para kazanacaksın çok fazla eleştirme işine bak kafanla düşün ona göre yorum yaz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İbrahim Şanlı 21 Kasım 2020 22:49 Siz Bursaspor düşmanı olsanız bu kadar kötü yazmazsınız. Bursaspor'a olan bu kininiz neden?

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mehmet Gökmen 21 Kasım 2020 21:31 Yazılarını yine ne saçmalayacak diye okuyorum, çok önyargılısın. Bu takım Bursaspor'un geleceği. Benim onlardan beklentim büyük. Moral bozmakla ne kazanıyorsun ! Hep destek lütfen !!

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı m anter16 21 Kasım 2020 19:14 abi sen sürekli kapacak a hakaret ediyorsun çok ilginç.art niyetlisin kaç kez maç aldı gene aynı yazdın

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yüksel 21 Kasım 2020 19:10 Hocam yazılarınızı okuyorum.Fakat aynı maçı mı izliyoruz diye kendime sormadan edemiyorum.Gençlerin ortaya koyduğu mücadeleyi hafife almanın kime ne faydası var.Bardağın dolu tarafını görmek lazım. Her hafta üzerine koyarak hedefe ilerliyorlar.Bence bu genç kardeşlerimizi cesaretlendirmek gerekir.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mustafa K. 21 Kasım 2020 20:31 Bak güzel kardeşim maç izlerken ne içiyorsan vazgec sana herkesin gördüğünden daha değişik şeyler gösteriyor