Mutlu son tamam...


Bursaspor’da herkes imza attıramayacak diye beklerken, Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan, Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile birlikte kenti yönetenlere yaptıkları ziyaretlerin olumlu sonuçlanmasını beni çok mutlu etti.Benim gibi tüm Bursasporlularında merakla beklediği dört oyuncusu saatler önce kendilerini yeşil beyazlı yapan imzayı attılar. Şimdi iş teknik direktör İbrahim Üzülmez’e geldi.

Yaklaşık 10 gündür takımla çalışan oyuncuların üçünün de ben zorlu ve sıkıntılı Akhisarspor maçında forma giyeceğine inanıyorum.

FUTBOLCULARI KUTLUYORUM

Bursaspor’da bugüne kadar, futbolcular sürekli takımlarına destek olabilmek için çırpınırlardı. Kimileri çanta alarak destek vermişti, şimdi para alamasalar da çıkıp son dakikaya kadar kazanmak için uğraş veren futbolcular. Şehir ve taraftarların ilgi göstermemesine karşın onlar mükemmel bir işe imza atarak 516 forma alarak destek oldular.

Bence en büyük alkışı Bursasporlu futbolcular hak ettiğini düşünüyorum. Futbolculara destek vererek kampanyaya katkıda bulunmak tüm yeşil beyaz sevdalılarının katkı bulunmasını arzuluyorum.

TAKVİYE ORTA ALANA

Bursaspor kanat ve sol bekteki sorunlarını çözdü.

Şimdi sıra dün de İbrahim Üzülmez’in basın toplantısında pek isim vermeden ve oyun pozisyonunu belirtmeden bir oyuncu daha alacaklarını söylemişti.

Ancak herkesin sosyal medyada paylaştığı gibi forvet etkisi olan bir isim olmayacak bu yeni transfer. Orta alana oyun kurucu olarak bir isim dahil edilecek.

İbrahim Üzülmez ile birlikte Başkan Mesut Mestan, Sportif Direktör Selçuk Erdoğan’ın olağanüstü çalışmaları var. Sanıyorum. Bu çalışmanın semeresini bir iki gün içerisinde görürüz.

Sanırım orta alana takviye gerçekleştikten sonra ben Bursasporluların artık tribünde hani uzatmalarda gol atıp kazanabilir miyiz? Korku ve düşüncesinden uzaklaşacaklarına inanıyorum.

Şimdi hep birlikte gelin taşın altına hepimiz ellerimizi sokalım ve forma desteğine katkı verelim.

BTSO’YA TEŞEKKÜR

Her şey bir tarafa hepimiz BTSO Başkanı İbrahim Burkay’a ve iş insanlarına tepki göstermiştik destek olmuyorlar diyerek. Ancak Measut Mestan’ın imza törenindeki açıklaması çok hoştu. Mestan, “Hatay ve Karagümrük maçlarındaki galibiyet primlerinin büyük bölümü üstlenerek verdikleri katkıya teşekkürler” derken, sanayici ve iş insanlarının yeniden Bursaspor’un yanında olduklarını duymak güzeldi.

 

 

Yorum Ekle