sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


MESAJI ALDIK MI?


Bursaspor ikinci yarının ilk maçında Adana Demirspor deplasmanındaydı. Kadro açıklandığında Mustafa Er’in kafasındaki oyun şablonunda farklılık olacağı görüldü. Genç teknik adam 3-5-2 dizilişi ile sahadaydı. 

Bunun yanı sıra alan daraltma ve presle rakibini oynatmama ve kapılan toplarla hızlı çıkış ana plan olarak göründü.

Yeşil beyazlılar ilk yarı boyunca bu taktikte başarılı da oldu. Ev sahibi ekip ilk yarı çok fazla pozisyon üretemedi.  

Bursaspor ise ileri çıktığı anlarda başrolde Burak Kapacak vardı. 

İleri uçtaki Ali Akman yine geriye gelerek atak başlatma çabası içerisindeyken Burak bir türlü O'na ayak uyduramadı. 

Burak’ın final hareketlerindeki başarısızlığı Timsah’ın hücumlarında en belirleyici unsurdu. Burak ne toplu ne de topsuz oyunda yapması gerekenleri bir türlü yapamadı.  

Hakem ilk yarıda Bursaspor lehine iki penaltıyı hakem es geçti. Ev sahibi adına da Tarık Çamdal’ın yerde kaldığı pozisyona itirazlar oldu. 

Maçın ikinci devresinde de her iki ekip aynı görüntüdeydi.  

Hızlı hücum ve savunma arkasına atılacak toplar yeşil beyazlıları golle buluşturabilirdi ki nitekim de öyle oldu. 

Geride kalan maçlarda asistleriyle dikkat çeken Burak Altıparmak bu özelliğini konuşturdu ve savunmanın arkasına sarkan Onur’u harika bir şekilde topla buluşturdu. Onur da değme golcülere taş çıkartacak bir vuruşla topu ağlara gönderdi.  

Golün ardından ev sahibi ekip skora denge getirmek için hücumlarını sıklaştırdı. 

Gerek uzaktan attığı şutlarla gerekse kale önünde ağları bulmaya çalışan lacivert mavililerde özellikle gününde olmayan golcüleri Mehmet Akyüz ciddi fırsatlar kaçırdı. 

Bursaspor ilerleyen dakikalarda orta sahada sıkıntı yaşamaya başlarken ev sahibi ekip bu nedenle pozisyon üretmede zorlanmıyordu. Ancak maç boyu iyi bir performans çizen Ataberk çok iyi direnirken kornerden gelen topta bir anlık savunma boşluğu ev sahibine beraberlik golünü getirdi. 

Skora denge gelmesi ev sahibinin 3 puan iştahını artırıp daha da yüklenmesini sağlarken, Bursaspor’un savunmadan kaptığı topla hızlı çıkışı yeşil beyazlılara 3 puanı getiren golü getirdi. 

Burak Kapacak, Ali’ye yaptığı asistle o ana kadar ki hatalarını telafi ederken, Ali Akman da maç boyu verdiği mücadelenin karşılığını şıkve klas bir golcü vuruşuyla alıyordu. 

Bursaspor oynaması gerektiği gibi oynadı ve bu çok önemli deplasmandan üç puanla dönmeyi başardı.  

Bu maç Bursaspor'un hedefi açısından çok önemli bir göstergeydi. 

Üst sıralara tırmanış için bu 3 puan çok ama çok gerekliydi ve bu başarıldı.

Bu maç öncesi kulübe maddi destek sağlayan, prim vaadinde bulunan kişilere de ayrıca teşekkürler. Onların da bu galibiyette payları var. 

Bu galibiyet ayrıca tüm Bursa’ya bir mesaj olmalı.  

Aslında o maç sonrası orta sahadaki kenetlenmeyi tüm Bursa kenti iyi okumalı. 

Asıl mesaj oydu zira.

Aynı kenetlenme şehirde olursa bu kulüp ait olduğu yere bu sezon sonu dönebilir.  

Bu çocuklar bu işi başarabilirler. Tek ihtiyaçları olan şey maddi manevi destek. 

Kısacası sahadakiler görevini yapıyor biz saha dışındakiler de görevimizi yapabilirsek 4 ay sonra ait olduğumuz Süper Lig’e döneriz.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Melih arı 24 Ocak 2021 17:19 Her seferinde eleştiriyorum yine eleştircem. Siz bana maçı özetliyorsun ben zaten maçı izledim nasıl gol attığımızı pozisyonları taktiği yazınızın yüzde 95 i maç özeti. Bana açıklayın ali nolacak tahta kapalı futbolcu satılcak mı maaşlar yattı mı hangi iş adamı ne kadar para verdi hotel kampta soyunma odalarında ne konuşuluyor. Bakın batuhan kör de sorn var maça girdi koşmaktan hacizdi bana bunları anlatın

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Levent GEDİK 23 Ocak 2021 22:33 Maalesef Furkan Emre

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Samet 24 Ocak 2021 01:13 Tarık Bey nereden nereye başladığımızda bu çocuklar yapamazlar küme düşer bu ligten denildi haftalar ilerledikçe bu takım ilk 10 da bitirilir denildi daha sonraki maçlarda kazanma hırsı ile beraber play off a girilir hesabı yapıldı şimdi ilk 2 için konuşuyoruz nerden nereye...

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İsmail Benek 24 Ocak 2021 15:20 Taraftarında kolayca maddi destek vermek için katılacağı kampanyalar düzenlense iyi olmaz mı mesaj vs maça gidiyormuş gibi bilet alabiliriz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı V.aydin 24 Ocak 2021 10:16 Allah güç kuvvet versin ayaklarına, birlik beraberlikleri hep daim olsun.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Pasa16 24 Ocak 2021 09:54 "Burak’ın final hareketlerindeki başarısızlığı Timsah’ın hücumlarında en belirleyici unsurdu. Burak ne toplu ne de topsuz oyunda yapması gerekenleri bir türlü yapamadı" . Yorum bu kadar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı HALİL 24 Ocak 2021 00:12 COCUKLARA BAĎARININ DEVAMINI DİLERİM BEKLE BİZİ SÜPER LİG