sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


MAŞALLAH


Bursaspor’un gençleri ligde olduğu gibi kupada da ışık saçıyorBursaspor Ziraat Türkiye Kupası mücadelesine Karşıyaka maçı ile başladı.
Teknik Direktör Mustafa Er sahaya gençlerin de gençleri bir kadro ile çıkmıştı.
Mücadele başlar başlamaz Genç Timsahlar topun ve oyunun kontrolünü ele alarak mücadeleyi rakip sahaya taşımayı başardı.
Yeşil beyazlılar enerjilerini sahaya yansıtırken, rakip İzmir temsilcisi kaptığı toplarla gol arama çabasındaydı.
Bursasporlu oyuncular sahanın her yanını iyi parsellerken, yeşil kırmızılılara ataklarını olgunlaştıracak imkan vermiyordu.
Tabi ki bizim gözlerimiz hem Bursaspor’un oyununda hem de çok fazla izleyemediğimiz gençlerin bireysel performanslarındaydı. İçlerinde biraz daha öne çıkanlar vardı tabi ki; ama takım halinde iyi mücadele ettikleri için isim isim yazmak istemiyorum.
Maçın ilerleyen bölümlerinde Mustafa Er tecrübelilerle takviye yapmak istedi; ama Bursaspor’da maalesef ki tecrübeli isimler gençlere bir türlü ayak uyduramıyorlar.
Onların da bir an önce artık kendilerine gelmeleri gerekiyor.
Bursaspor oynadığı soğukkanlı, enerjik, mücadeleci ve en önemlisi kazanmaya yönelik futbolla keyif veriyor. Bu işin mimarı da altyapıda da o gençlerle çalışmış olan Mustafa Er’dir. Genç ve başarılı kadronun genç hocasının da hakkını teslim etmemiz gerekiyor.
Bu şartlarda, genç bir kadro ile hem de bir alt ligde Bursaspor Türkiye gündemine girdiyse bunda Mustafa Hoca’nın payı çok büyük.
Evet bizi gururlandırıp mutlu eden gençlerimize övgülerimizi gönderip maşallahımızı da esirgemeyelim.
Bu çocuklar doğru işlenirlerse Bursaspor’a her açıdan çok ama çok faydalı olacaklar.

İlgili fotogaleri için tıklayın.

Bursaspor - Karşıyaka maçından özel kareler

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Şahap Anasonoğlu 05 Kasım 2020 17:33 Gençlerimizin maaşallahı var, onları ve hocalarını kutluyorum, bizlere büyük bir keyifle maç seyrettiriyorlar, motivasyonlarını yüksek tutabilirsek Bursaspor'un çok güzel yere geleceği inancındayım. Başkana, hocaya ve gençlerimize teşekkürler.