Faty Gül'ün suçu ne?


Oysa her şey çok güzel başlamıştı. Hafta içi organizasyonlar yapılmış taraftar bu güzel pazar gününü Bursaspor'a ayırmış çağrılara kulak vermişti. Ama maç başlayıp dakikalar ilerledikçe taraftarda sıkılmaya başladı.Çünkü sahada öyle bir kadro vardı ki sanki maçı nasıl kazanmayalım da taraftarı çileden çıkaralım taraftara bu güneşli pazar gününü zehir edelim kadrosuydu.

Rakip takımın teknik heyetine Bursaspor'u yenmek için nasıl bir kadro görmek isterdiniz diye sorsan ancak bu kadar kötü bir kadro isterdi. Bence burada futbolcuların hiçbir günahı yok, tamamen teknik hata olduğunu düşünüyorum.

Takım ilk dakikadan itibaren başı gövdesinde olmayan bir beden gibiydi. Maç resmen orta saha orta saha diye bağırdı durdu. Bunu tribündeki bütün taraftar anladı, ama saha kenarındaki Fuat paşa anlamadı. Tabii ki golü görünceye kadar, golü görünce de beyefendi hemen Jorquera’yı çağırdı. Ama tren kaçtı. Aslında bugün teknik kadromuz Real Madrid'e göre takım kurmuş Dany hariç bütün defansif oyuncular sahadaydı. Gözlerimiz kendisinde aramadı değil, ayıp olmuş.

Buranın Bursa olduğunu unutmamak gerek takımı böyle kadro kurup yuhalatmanın hiç bir anlamı yok.

Buna tedbir alınmazsa ne reklam alırsın, ne loca satarsın nede taraftarı tribüne çekebilirsin açık ve net...

Hücumcu Bir Bursaspor temennisi ile...