sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


EZİYET- REZALET- HEZİMET


Timsah Arena’da dün gece futboldan anlamayan, forma rengi tanımayan birini tribüne oturtup ‘Bu sahanın ev sahibi kim’ diye sorsanız adamcağız tereddütsüz kırmızı formalı konuk ekibi göstertirdi.  Öyle ki koca bir devrede İstanbul temsilcisinin kalecisinin ne renk kazak giydiğini anca soyunma odasına giderken fark edebildim!

Mustafa Er’in sahaya çıkardığı ilk 11’i görünce şaşırdım doğrusu... 

Özer Hurmacı ile Burak Kapacak yanında oturuyor!

Eğer bir futbolcu sakatsa zaten kulübede olmaz. Özer gibi bir adamın varsa ve de sağlamsa asla kulübede oturmaz! Bazı isimler vardır ki iyi de olsa kötü de olsa kadrondan daha iyisi yoksa ondan öyle kolay kolay vazgeçemezsiniz. 

Mesela Burak Kapacak...  

Bu takım bir yerlere taşınacaksa sözünü ettiğim bu 2 adamla taşınır. Çok koşup bozarak, karşıyı oynatmayarak kazanmak Bursaspor’un tarzı olamaz. Böyle 2 tane futbolcunu sahaya sürmeyip yanında tutuyorsan, o zaman da oyunu tutamazsın.

Kaldı ki; bir teknik adam zorunlu olmadıkça ilk 30’da adam değiştiriyorsa ya kurduğu on birde bir saçmalık vardır, ya da oynayan da arıza!

Mustafa Hoca Akhisar maçında hem de iki oyuncuyla birden yaptığı bu saçmalığı dün de 32. Dakikada Özer’i sahaya atarak tekrarladı.

Anlayan varsa beri gelsin bana anlatsın... 

Devre biterken Ümraniye’nin kornerden gelen golü Bursaspor’un kronik hastalığının eseri... Yine duran top, yine kale çizgisi üstünde kafa ve yine top ağlarda!                                               

İkinci yarı ilk düdükle birlikte stoper Glumac’ın attığı ikinci gol ilkinin karbon kopyası...

Bu kaçıncı defans hatası gol Allah aşkına? 

Aynı yerde üst üste kaza yapan adamın ehliyetini iptal etmekle kalmazlar, şoförlükten de men ederler!                                                                 

 Emirhan’ın farkı bindiren sayısı umutlandırdı ama Moussa Sow yürüyerek attığı golle Timsah’ın ipini çekerken, jübile yapmak üzere ülkemize gelen 35’lik Senegalli oyuncu bir Bursasporlu olarak içimi acıttı. Ümraniye bu sezon kalecisiz oynayan takımlara bile üç gol atamadı!                                   

Son söz: Futbol kayıp kaldırır ama ayıp kaldırmaz...                                                                                                                                     

Maçın hakemi: Babası Hasan Ceylan geçmişte Bursaspor’un çok canını yaktı ama dün gece oğlunun sonuca etki eden yanlışı olmadı.                                                                   

Maçın olayı: Bu yenilgi Bursaspor’da taşları oynatır mutlaka bir operasyon yaşanır.                                

Maçın kötüsü: Mustafa Er... Kadro tercihi ve oyuncu değişikleri yenilgide başrol oynadı.                                                                                              Maçın sürprizi: Ümraniye bu sezon kalecisiz oynayan takımlara bile üç gol atamadı!

 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yılmaz Sonmez 05 Aralık 2020 16:14 Mustafa hocam Aynen katiliyorum bir takım bu kadar aciz durumlara düşmez yazık bu çocuklara kenarda hoca yok gibi ne oyuna müdahale edebiliyor ne çocukları moça motive edebiliyor sadece izliyor ne oynadığı belli değil takımın savunma yapamıyorsun hücum organizasyonların yok yediğimiz golleri halı sahada ile yenilecek göller değil bir an önce müdahale edilmeli yoksa çok geç olabilir bu takım bu halde maç kazanamax çocukların öz güveni yok olmuş. Tecrübeli dediğimiz futbolcularda sorumluluktan kaçıyor bu açık ve net sahada gözüküyor Bursa Spor semt takımı değil hiç kimse kusura bakmasın hiç kimsenin artık Sabri yok

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Atilla 05 Aralık 2020 12:38 Değerli Hocam , yorumunuz kesinlikle katılıyorum. Bursaspor Bursa'ya yakışmıyor diyemiyorum Çünkü tüm Bursa bunu hakediyor.Türkiyenin 4.ncü büyük kenti, Sanayi, Tarih, Turizm şehri, T.C bütçesine enfazla değeri sağlayan İl. Yatırımlardan hak ettiği geliri alamayan şehir.Ceket bile koysak seçilir zihniyetinin gözüyle bakılan şehirin sporundan başarı beklemek habesle iştigal olur. İki kötü maç sonucundan gardı indirmek doğru değil ama perşembenin gelişi çarşambadan görünüyor. Yıllardır bu böyle oturmamış bir takım kimliği her ne yapacağı belli olmayan değil her an mağlubiyete çok yatkın bir takım.