ÇOK GÜZEL BİR PROJE 


Bursaspor’da hayata geçmeye başlayan projelere bir yenisi eklendi. Emin Adanur ve arkadaşları transfer yasağının kaldırılması ve sonrasında yapılacak transferler ile ilgili çalışmalarına devam ederken, yıllardır müdahale edilmemiş veya aksayan diğer konuları da ihmal etmiyor ve o konular için de çalışmalarını sürdürüyor. 

En güzel tarafı da bir şeye karar vermeleri ile icraata geçmeleri arasındaki süre bizim hiç de alışık olmadığımız kadar kısa oluyor. Öyle oyalanma falan yok anlayacağınız.  

Son örneğini de iki gün önce yaşadık. Konuya gelelim… 

“Kulübe proje sundum kimse ilgilenmedi”  

Bu cümleyi kuran yüzlerce insan olduğunu bizzat biliyorum. Zira hem projelerini hem de şikayetlerini bana sürekli iletiyorlar. Eminim ki diğer medya mensubu arkadaşlarıma iletiyorlardır.  

"Mailime ve sosyal medyadaki mesaj kutularıma yıllardır bu tarz yüzlerce mesaj geldi" desem inanın abartmam. 

Bu mesajları elimden geldiğince iletmeye çalıştım. Ancak işin içinde olmayınca çok da fazla takipçisi olamıyorsun. 

Şimdi ise durum biraz değişti. İşin içine giriyoruz.  

BURSASPOR PROJE KURULU 

İşte bu noktada yönetimin yeni projesi ‘Bursaspor Proje Kurulu’ oldu. 

Yeşil beyazlı kurmaylar Bursaspor’a fayda sağlayabilecek her fikri, her projeyi önemsiyorlar. Dolayısyla atlamamak, değerlendirmek istiyorlar.  

Bunun için de camia ile köprü görevini görecek olan ‘Proje Kurulu’ oluşturuldu. 

Ben de Bursaspor proje Kurulu’nda görev aldım. 

Kulüp tarafında bu kurula dahil olup olmayacağımı sormak için arandığımda “Bursaspor’a fayda sağlayacak herhangi bir konuda bana sormaya gerek yok, direkt adımı yazabilirsiniz” cevabını verdim ve bu kurula dahil oldum.  

“Kurulda kimler var?” diye falan da sormadım. Ancak kulübün açıklamasıyla gördüm ki isimler de doğru seçilmiş. Söz konusu Bursaspor’sa her türlü fedakarlığı yapacak isimlerin bir kısmı bu kurulda bir araya getirilmiş.  

Ben ve kuruldaki arkadaşlarımın elimizden ne geliyorsa yapacağımızı bizleri tanıyan dostlar zaten destek mesajlılarıyla takdir etmişler. Desteklerini ileten tüm yeşil beyaz sevdalılarına teşekkür ediyorum.

Bizim görevimiz belli. Sizlerin Bursaspor’la ilgili fikir ve projelerini hızla değerlendirip Bursaspor Yönetimine sunacağız. 

Burada öncelikle iş Bursaspor Camiasına yani sizlere düşüyor.  

Kulübe fayda sağlayacak, uygulanabilir ne kadar çok proje gelirse o kadar iyi. 

Sonrasında ifade ettiğim gibi bize düşen de bu projeleri tek tek incelemek, değerlendirmek ve en faydalı ve uygulanabilir olanları yönetime sunmak. 

Son noktayı koyacak olan tabi ki Bursaspor Yönetim Kurulu olacak. 

İnşallah hızlı bir şekilde sonuca ulaşan ve Bursaspor’a büyük faydaları olan projeleri camia olarak hep birlikte hayata geçiririz.  

Evet sevgili Bursasporlular Bursaspor’la ilgili fikir ve projelerinizi bekliyoruz. 

Zaten ulaşıyorsunuz da. Maşallah Proje Kurulu duyurulduğundan beri mesajlar yağıyor.

Fikri, önerisi, projesi olan tüm Bursasporlular...

Sosyal medya hesaplarımızdan veya mail yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. 

Hadi bakalım. Zekanıza, öngörülerinize, aklınıza ve vizyonunuza kuvvet. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Polat MALAY 16 Temmuz 2021 10:09 Merhaba maç girişlerinden önce taraftarın oturup bir şeyler içebileceği kazanılan paranın tamamen kulübe kalacağı kafe tarzı bir yer olması gerekiyor insanlar kahvede parklarda çimenliklerde oturup maç saatini bekliyor saygılar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Selimhan 17 Temmuz 2021 02:25 Bursaspor EKMEK ve Bursaspor SU ; belediye işbirliğiyle gerçekleşse, şehirde günde satılan yaklaşık 2 milyon ekmeğin sadece % 5 ine talip olsanız ve benzer şekilde suyu da varsayarsak sadece adet başına 25 kuruşluk kar ile yıllık yaklaşık 18 milyon TL gelir elde edebiliriz.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Arif Kaya 16 Temmuz 2021 12:00 Maça aracıyla gelip yolu oradan geçen karşıya hastaneye gelecekler için tamamen Bursaspor'un işleTeceği bir kafe çay bahçesi şart stadyuma timsah kafe

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı TUNCAY çalışkan 16 Temmuz 2021 11:20 Satadın altındaki dükkanlara store vede aperatif yiyecek içecek ama alkolsüz kulübe ait maç günleri açık olacak işyerleri olsun kulübe gelir getirsin maç günleri taraftar yemeğini dışardan yemesin benim aklıma gelen şimdilik bu saygılar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Akif özuslu 16 Temmuz 2021 13:10 Bir benzinlik şirketi ile anlaşma yapılsın sadece 1 pompa yeşil beyaz ve Bursasporlular ondan alsın 10 kuruş litrede koysunlar ufakta olsa katkı bursasporumuza

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Osman Çakır 16 Temmuz 2021 16:07 Bir önerim olacak stadyum altındaki dükkanlardan üç tane birleştirip büyük bir köfte,et ,tavuk vs servisi yapabilecek bir gelir kapısı düşünülebilir hem bu konu itibari ile BURSASPOR a destek olmayan köfteci Yusuf beyefendiye de biz değerli BURSASPOR taraftarı ekmek kazandırmamış oluruz saygılar

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Ahmet Özen 16 Temmuz 2021 12:03 Ligler başlamadan kurban kesilsin allah'ım sakatlık ve kötü durumlardan korusun inşallah

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Adem Pandizot 17 Temmuz 2021 00:49 Bir kaç yıldır aklımda koltuklara reklam alına bilir kombine sahibi koltuğuna belirli bir ücretle iş yeri reklamını yapabilir 10 koltuk reklam da verebilmeli