Büyük Uyarı  


Çoğu maçı düşeş atarak zar zor kazansak da bugün hepyek atarak Antalyaspor’a farklı yenilerek kupadan elendik lige dönüş yaptık.     Antalyaspor kupadaki en zayıf takımlardan biriydi. Üstelik yedek ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkmıştı. Tam aradığımız şeyi avucumuzda bulmuşken büyük bir şansı elimizden kaçırmış olduk.
Antalyaspor ligdeki oyun taktiğiyle takım halinde defansa çekilerek bazen beşli bazen yedili defans yaparak alanı kapattı, kontra ataklarla gol aradı bunların birinde bulduğu penaltı sonrası oyunun kontrolünü eline aldı.
Kırmızı beyazlılar bu şekilde bol pas yapmaya başladı. Pozisyonlar buldu ve fark bir anda üçe çıktı. Bundan sonra Bursaspor’un yapacak bir şeyi kalmadı
daha ilk yarı rakibine boyun eğerek mağlubiyeti kabullenmiş oldu.
İkinci yarı için yazılacak pek fazla bir şey yok. Avantajlı Antalyaspor skoru koruma yönüne giderek pas oyununu tercih etti. Bursaspor anlamsız oyuncu değişikliğine gidince ortaya futbol diyemeyeceğimiz bir oyun ortaya çıktı. Bu maç bizim için büyük bir uyarı oldu bizden iyi bir takımla oynadık ve maalesef hiçbir şey ortaya koyamadık ne pas yapabildik ne pozisyona girebildik kısaca ezildik.
Kupa hedefimiz değildi ve veda ettik. Lige az bir süre kala kendimizi toparlamamız lazım bu oyunu devam ettirirsek sonumuz hüsran olur ve geri dönüşlerde çok zorluk yaşarız.

Yorum Ekle