Bursalı Tayfun’a canlı yayında talip yağdı


atv ekranlarında dün canlı yayında yaşananlar milyonları duygulandırdı.Babası ünlü şarkıcı Emrah’ın yıllarca inkar ettiği ancak sonra kabule geçse de üzerinden elini eteğini çektiği Tayfun Erdoğan, belki de hayatında ilk kez bu kadar sevgiye maruz kaldı.

Baba sevgisinden yoksun olarak Bursa’da doğup büyüyen ve anneciğinin hem ana hem de baba olduğu minik Tayfun büyüdü ve 24 yaşında yakışıklı bir delikanlı oldu. Medyada son dönemde sık sık görmeye alıştığımız Bursalı Tayfun, bugün de ‘Zahide ile Yetiş Hayata’ programına katıldı. Bursa’da taksicilik yaparak geçimini sağlayan şarkıcı Emrah’ın oğlu Tayfun Erdoğan, başarılı televizyoncu Zahide Yetiş’e “Ben baba olmak istiyorum ama babam gibi değil” deyince canlı yayına telefon yağdı.

Mutluluktan gözleri parlayan Tayfun, belki de ilk kez bu kadar ilgiyle karşı karşıya kalmıştı. Gelen telefonlara ne diyeceğini bile bilemeyecek kadar mahcubiyeti ekrana yansıyan Tayfun için Türkiye’nin her yerinden genç kızlar aradı.

Yetiş, yayın öncesi Tayfun’un evlenmek istediğini kendisiyle paylaştığını söyleyince talipleri programa bağlanarak yakışıklı gence evlilik teklifinde bulundular. Hatta bir anne de telefona sarılarak kızı için Tayfun’u canlı yayında Zahide Yetiş’ten istedi.

Eminim bir anda adeta izdivaç programı formatına dönen yayında heyecandan yüzünün rengi değişen Tayfun’u gören annesi de çok mutlu olmuştur. Sevilen ekran yüzü Zahide Yetiş de, gelen talip telefonları karşısında ne diyeceğini şaşırdı ve Tayfun’un tüm taliplerini bugünkü yayına davet etti.  Bakalım bugün yayında neler yaşanacak, izleyelim ve görelim. Şimdiden iyi seyirler…

Meraklısına özel, işte o anlar

Yorum Ekle