Bu durum ne yenilir ne de yutulur


İnanın artık Bursaspor’u ve sevenlerini üzmemek, kırmamak için yazmaktan kaçar oldum.Bursaspor’un, TFF 2. Lig’de yer alan Manisa Büyükşehir Belediyespor  ile Afyon’da oynanan karşılaşmayı televizyondan takip ettim. Lig için umut verdimi, tabii ki vermedi. Yaşları 17’den başlayan gençler iki tecrübeli Latovlevici ve Onur ile mücadele ettiler. Ezilmeden başa baş oynadılar.

Gençlerden Ozan İsmail Koç’un attığı gol gerçekten hazırlanış ve atılış olarak güzeldi. Kadro diğer maçlara oranla çok daha farklıydı. Çarşamba günü transfer tahtasını açabilmesi için son gün yanılmıyorsam Bursaspor için. Mesut Mestan yönetimini bu sorunu çözemezse, Timsah’ın durumu gerçekten hiç te iç açıcı değil.

Yöneticileri arıyorum, telefonumu açmıyor diye üzülüyordum. Ama üzülmemem gerekiyormuş. Meğersem Başkan Mesut Mestan sadece benim telefonumu değil, yurt içi ve dışından teklif alan Cengiz Umut Meraş’ın da telefonlarını açmıyormuş.

Şaşırdım mı, tabii ki şaşırmadım.

Ama üzüntüm ikiye katlandı, kim ne derse desin.

 

BÖYLE YÖNETİCİLİK OLMAZ

Beni en çok üzen, sorunu çözmek için Bursaspor yönetiminin kılını bile kıpırdatmak istememesi oluyor. En azından Umut Meraş’ın twetter hesabındaki sözleri ve suçlamaları gerçekten çok üzücüydü.

Cengiz Umut Meraş, “Haftalardım Bursaspor’a benim için yurt içinden ve dışından ciddi teklifler geldi. Teklif edilen rakamlar ekonomik olarak zor durumda olan kulübümü ciddi anlamda rahatlatacak ve belki de mevcut yasağın kalkmasına ön ayak olup Bursaspor’u yeniden hak ettiği yere gelmesine katkı sağlayacaktı. Ancak Başkanımız Mesut Mestan teklifleri göz ardı etmekte ve ısrarla benimle iletişim kurmaktan kaçınıp telefonlarıma dahi yanıt vermemektedir. Bu hareket bana ve Bursaspor camiasına yapılan büyük saygısızlık olarak görüyorum.

Bu durum gerçekten çok zor.

Siyasetçilerden destek yok, iş adamlarından destek yok. Taraftarlar ne kombine alıyor, ne de forma. Bu gidişle Bursaspor maalesef koşar adım TFF 2. Ligi’ne gider.

 

Yorum Ekle