Biz büyük bir aileyiz


Bursaspor olarak lobimiz yok ama, biz her geçen büyüyen bir aileye sahibiz.Nereden çıktı şimdi bu diyebilirsiniz?

Dünkü gelişmeleri yaşayınca ben artık Bursaspor’un büyük aile olduğuna bir kez daha inandım.

Takım antrenman yapıyor. Yorgunlar. Dinlenmek yerine kaptan Selçuk Şahin arkadaşları Anıl Karaer, Kubilay Kanatsızkuş ve Emirhan Aydoğan, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören taraftar Batuhan Coşkun'u ziyarette bulundu.

Batuhan'ın ailesi ile sohbet eden futbolcularımız, Batuhan'a forma hediye etti. Kaptan Selçuk Şahin ziyaretin ardından, "Kardeşimize biraz da olsa moral verebildiysek ne mutlu bize. Onun mutluluğu ve sağlığına kavuşması her şeyden daha önemli. İnşallah Batuhan şampiyonluk maçında yanımızda olacak" demesi gerçekten çok anlamlıydı.

Serkan Yetişmişoğlu- Mehmet Ali Ekmekçi’nin yaptığı Süper Futbol yayına katılan FAN Clup Başkanı Selim Yedikardeş ilginç bir açıklama yaptı ve Büyükşehir Belediye maçında gol atacak her futbolcuya 5 bin TL prim vereceği açıkladı. Ancak bunu Fan Clup olarak değil, kendisinin karşılayacağını açıklaması gerçekten çok güzeldi.

Güzel olmasının ana nedeni ise 216 bin forma kampanyasında arzulanan olmasa da kentin güzel sonuçlar sonrasında kenetlendiğini görmek beni mutlu etti. Sanıyorum, Selim Yedikardeş’i Bursa’nın iş insanları da takip ederek, en azından şampiyonluk primi için katkıda bulunurlar.

TAKIMIN HAVASI YERİNDE

Dünkü antrenmanın 15 dakikalık bölümünü izlerken futbolcuların neşelerinin yerinde olduğunu kahkahaların çınlandığını söylemiştim. Averajla ilk üç içerisinde yer almak yeşil beyazlı futbolcuların gerçekten morallerinin tavan yaptırmış.

Yorucu antrenmanlar hep bile futbolcuları bıktırmıyor. Hatta eğlenceli oyunlar sonrasında oluşan renkli görüntüler ise futbolcuların ne denli mutlu olduklarını gösteriyor. Sanıyorum bu birlikteliğin semerisini cumartesi günü zorlu görürüz.

Yorum Ekle