sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


BIRAKIN BU İŞLERİ! 


Sorumluluğunu aldığınız işi beceremiyorsanız, o işi yapacak olanlara bırakmanız gerekir. Önce işinin hakkını verenlerle yani sahadaki Bursasporlu oyuncularla başlayalım. 

Bursaspor’un kupa 4. turundaki rakibi Konyaspor’un pilot takımı 1922 Konyaspor’du. 

Mustafa Er klasik kupa kadrosuyla yani gençlerin de gençleri ve yedeklerle çıkmıştı. 

Stadta olmadığımdan ve birazdan değineceğim dönüşümlü yayın rezilliğinden dolayı maçı, pozisyonları ve oyuncuların performansını değerlendirmem mümkün değil.  

Telafisi olmayan bir maç olduğundan önemli olan da skor olduğuna göre turu geçen Mustafa Er ve öğrencilerini tebrik etmekle maç kısmını geçiyorum. 

Timsah ligde de kupada da yürüyor. Bu gerçekten çok önemli bir başarı.

Evet sahada işinin hakkını verenlere değindikten sonra bir de işinin hakkını veremeyenlerden bahsedelim. 

Futbolun her öğesini nasıl övüyor veya eleştiriyorsak içinde bulunduğumuz medyayı es geçecek değilim.

Öncelikle konuya federasyondan başlamak istiyorum. 

Yayın ihalesine katılan kuruluşlara “Bütün maçları naklen yayınlayacaksınız” şartı koymayan federasyonun hatası büyük.  

Bu şartı yerine getiremeyecek kuruluş ihaleye girmesin arkadaş. 

Pandemi nedeniyle zaten futbolseverler stada giremiyor, üstüne maçları da yayınlanmıyor.  

Birileri insanları futboldan uzaklaştırmaya mı çalışıyor ne yapıyor anlamak mümkün değil. 

Gelelim sözde yayıncı kuruluş Aspor’a… 

Evet Turkuaz medya ve Aspor yöneticileri… 

Sözde canlı yayınladığınız bir maçta Bursasporlular takımlarının attığı golünü tam 18 dakika sonra görebildiler farkında mısınız? 

Tam 18 dakika diyorum bakın. 

Bu resmen bir yayıncılık rezilliğidir.  

Canlı yayınladığınızı iddia ettiğiniz bir maçta golü 18 dakika sonra izletiyorsanız bu işi düğünlerde çekim yapan kameralara bırakın daha iyi ! 

Hem “Dönüşümlü yayın” denen çağdışı bir yayın yapmaya çalışıyorsunuz hem de onu bile beceremiyorsunuz.  

İki maçı aynı sürede bile yayınlayamadınız. 

Bunu ya kasıtlı yaptınız ya da dakika tutmayı bile bilmeyenlerle çalışıyorsunuz. 

Maç öncesi zaten ayrı bir komediydi. Türkiye’de şampiyonluk yaşamış, en başarılı ve en çok taraftara sahip 5. kulübü maç yapıyorsa yayın planında o kulüp tercih edilir.  

Ki o kulüp Bursaspor ve Bursasporlu olmayanların bile takip ettiği yani reytingi yüksek bir takım.  

Kendi ayağınıza sıkıyorsunuz haberiniz yok.  

Bu kulüp birçok Süper Lig kulübünün maçlarında göremediği sayıda bir alt ligde 10 bin kişiyle antrenman yapıyor ve 3,5 milyonluk bir şehrin tek takımı. 

Bunları anlatmam bile saçma aslında. Ortalama zekaya sahip herkesin bildiği şeyler.  

Yayın planı yaparken bu değerlendirmeleri yapamıyorsanız veya kim yapamıyorsa işini iyi yapamıyor demektir. 

O yüzden malum sözü size uyarlayarak söyleyecek olursak,  

Yapamayacağınız yayının ihalesinin altına girmeyin bir daha. 

Aslında koskoca Bursaspor'u bu durumlara düşürüp sizin gibilerle muhatap edenlere de iki kelam etmek lazım ya neyse !

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Nehmet inan 24 Kasım 2020 22:09 A spor denen kanalın yapmadığı(yapmadığı)yayına ait maç BÜYÜK BURSAPORUMUZA AİT maçı kazanmış olmak ayrı bi mutululuk bu galibiyeti A SPORA hediye ediyoruz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı ters köşe 26 Kasım 2020 14:35 aslında her satırı eleştiri konusu bir yazı. bunu görmek ve anlamak için birazcık ön yargıdan uzak ve tarafsız olmak yetecek. neyse ben oraya girmeyeyim. çünkü herkesin dünya görüşü farklı. ''ASLINDA KOSKOCA BURSASPORU BU DURMLARA DÜŞÜRÜP SİZİN GİBİLERLE MUHATAP EDENLERE DE İKİ KELAM ETMEK LAZIM YA NEYSE!'' gelelim bizi bu adamlarla muhatap edenlere ve buna sebep olanlara..! 1- zamanında Rahmetli Yazıcıyı, istifaya davet edenler. ültimatomlar verenler. protesto amaçlı tribünleri boşaltanlar (o dönem süper ligi 2. 3. 4. bitiren takım 2 bin ortalamaya top oynadı) 2- yine şenol güneşin o ilklerin ve enlerin (ligin en fazla pozisyona, giren, gol atan, gol kralını çıkaran, A- milli takıma oyuncu veren(yanılmıyorsam 6 futbolcu) ulusal medyada en fazla konuşulan) takımını sözüm ona passo ligi protesto ediyoruz bahanesiyle rakipleri karşısında sap gibi ortada bırakanlar (yanılmıyorsam 4 bin ortalama) 3- oyuncularını kazma-kürek diye yaftalayanlar, şamili alan, bilmem kim bedava diye alay edenler, hocalarını, futbolcularını saha da ağlatanlar (E.sağlam, O.tufan, S.aziz, bekir, ertuğrul, kubilay ve aklıma gelmeyen daha bir çok isim) 4- yetmedi, otobüs çevirip Batallanın önünden 10'un arkadaşını alıp dövenler, ve ''NE VARMIŞ BUNDA, AYNI ŞEY FENERDE DE RÜŞTÜYE YAPILMIŞTI!'' deyip bu olayı normal bulanlar...

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Spartacus 26 Kasım 2020 03:21 ``Yapamayacağınız yayının ihalesinin altına girmeyin bir daha`` Bu söz Onlara yeter

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Muhammet CİVELEK 25 Kasım 2020 12:57 Vallahi abicim yerden göğe kadar haklısın Dün akşam sinirden kudurdum ben BURSASPOR maçını izlemek için açtım kanalı maç boyunca Adanaspor Sakaryaspor maçını zorla izlettiler 7 yaşında oğlum bile baba bu nasıl kanal BURSASPOR maçını vermiyor golü bile vermediler diyor yazıklar olsun böyle düzene yazıklar olsun turkuaz medya Bizim başkan da teşekkür mesajı gönderiyor

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İsmail Aras 25 Kasım 2020 08:57 1-Bir gün önce yalakalık yapıp maçı verecek diye aspor tv teşekkür eden başkanı şiddetle kınıyorum. Adam yokluğunda başkan olanlar. Bu tür yalakalıkları iktidara ve yandaş kuruluşlarına yapan başkanlar yüzünden Bursaspor bu durumda. 2-Yayıncı kuruluş iktidarın yayın organı bir kuruluş olduğundan adı ihale ile yayın haklarını aldığından, donanım ve planlama yapması iyi ve kaliteli yayın gerçekleştirmesi mümkün de değildir. Yandaşlığın mükafatını almaktadır sadece.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Erol 25 Kasım 2020 08:10 Eee ne bekliyorduk ki Turkuaz medyadan. Bunlar hangi konuda objektif? Anca borazanlık yalakalık yapsınlar iktidara.