AYNI SENARYO


Bursaspor'un oyununda son maçlara baktığımızda değişen bir şey yok.Bursaspor’un son 3 maçına baktığınızda hep ayni senaryo ile karşılaşırsınız oynayamayan pozisyona giremeyen ne yapıp edip gol bulan ve 1-0 kazanan bir takım.
Bugün senaryo ayniydi ilk yarıda olağan ustu kotu bir Bursaspor izledik neredeyse takım halinde yürüyecek halleri yoktu Altınordu topla istediği gibi oynadı pozisyona girdi oyunu elinde tuttu Sadece golü bulamadı.
ilk yâri sonunda Kubilay öyle akil almaz bir gol kaçırdı ki puan kaybı olsaydı herkesi kurtaracak ve sezonun bütün günahlarını üstüne almış olacaktı.
2. yarı Tayfur’un rakibine yaptığı bir faul sonrası ayağını kırması ve oyundan atılmasıyla lehimize talihsiz başlamış oldu yine sahada ne yaptığını bilmeyen bir oyuncu topluluğu vardı umutlarımızın ilk iki sansımız azaldığı dakikalarda Traore herkesi kurtaran golü attı ve heyecanı son iki haftaya taşıdı. Söylenecek pek fazla şey yok kazanmak ve üste tutunmak asil amaç olduğuna göre bu haftayı avantajlı kapattık.
Tek isteğimiz Menemen maçında da ayni senaryoyu izlemek eğer değişik bir senaryo ile karsılarsak kendimizi play off oynarken buluruz önümüzdeki hafta tek isteğim irfan Buz’un senaryoyu biraz olsun değiştirmesi.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Bülent Kocakulak 05 Temmuz 2020 11:05 Aynen katılıyorum. Direk çıkamazsak bu futbolla playof da zor. Sayın Buz maçları kazanıyor ama şu ana kadar futbol adına birşeyler kattığını söyliyemem. Allah yardımcımız olsun.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yılmaz 06 Temmuz 2020 13:47 İyi güzel yazmışsınız da adamın elindeki hamurdan bu kadar ekmek çıkıyor bu saatten sonra yapacak bir şey yok 1-0 olsun bizim olsun demekten başka