Akhisar il olsun


Buradan devlet yetkililerine sesleniyorum lütfen Akhisar il olsunİlce takımlarına yenilmekten kurtulalım.              
Tuzla, Menemen bu aksamda bir ilce takımı Akhisar'ı yenemedik ve tüm şehir olarak kahrolduk.                      
Mustafa Er maça kadroda değişiklik yaparak başladı, Sağ önde Batuhan’la başlaması bir kişi eksik oynamamıza neden oldu.
Özer gününde olmayınca Kapacak her zamanki gibi top kayıplarıyla oynayınca Akhisar rahat oynadı kanatlardan gelmeye başladı. Nitekim golü de buldular, kotu oyuna rağmen Ali Akman’la beraberliği yakaladık.                      
2. yarı Mustafa Er değişiklikler yaptı ama bir ise yaramadı Recep’i oyuna girerken Özer'i hakeme itiraz ederken gördük.
Onun harici oyunda yoktular Tuğbey üçüncü maçında bir fark ortaya koyamadı. Diğer yedek Kerem Sen ilk kez sure almasına rağmen topla oynayışı mücadelesi ve penaltı yaptırmasıyla bu forma benim hakkim dedi.                    
Yediğimiz ikinci gole kadar bir şey üretemedik nasıl bir şey yapalım anlamış değilim.
Hocamızın bir oyun planı yok gelişi güzel saldım cayıra Mevla'm kayıra misali oynuyoruz.                                    
Her takımın ic dis saha ve bütün rakiplere karşı değişik plan ve taktiği olmalı maalesef bunu bizde sezon başından beri göremedik.                        
Bugün gençlerimiz yine hayallerinin pesinden koştu çalıştı. Ali Akman ilk goldeki klasını bulduğu diğer şansında kullanamadı.
Burak Altıparmak son dakika penaltı kaçırarak beklide Mustafa Er’in gidisini onaylıyordu.                                
 Son iki maçta rakibimiz olan iki kotu takıma yenilerek toz duman olduk ve dibe doğru yol alıyoruz kimse ama farkında değil.                                            
Zorlu maç takvimine gireceğimiz bu donemde kan değişikliğine gitmek lazım hem de acilen, yoksa kotu gidişatın nedenini bulmak için otopsi yapmak lazım.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Kenan 27 Ekim 2020 10:56 Yazınız kavramsal olarak (coğrafya terminolojisi açısından) çeşitli hatalar içeriyor. Evet Bursaspor şehir takımı fakat Akhisar, Tuzla ve Menemen de şehir takımıdır. Bursaspor bir ili diğer takımlar da ilçeleri temsil ediyor demeniz lazımdı. Kısacası il-ilçe ile şehir-köy birbirinden farklı değerlendirilecek kavramlar.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı m.k.paşalı 27 Ekim 2020 04:25 biz kulüp olmadıktan sonra, köy takımlarına bile yenilmek kaçınılmaz. oysa yapılması gerekenler çok basit. 1- başkan kulübü. antrenör takımı. taraftar da sadece tribünleri yönetecek. 2- yönetim, teknik adam, kadro istikrarı sağlanacak. 3- tribün, sosyal ve yerel medya baskısı kalkacak. 4- biraz, zaman. biraz sabır. biraz da destek. 5- bunlar gerçekleştiğinde yönetim, kadro kalitesi ve marka değerimizin kendiliğinden ve birden bire nasıl yükseldiğine herkes gözleriyle şahit olacak. ne yazık ki koskoca futbol kenti bu kadar basit işleri gerçekleştiremiyor...