50’nci yaşa büyük ‘Emek’ harcanmış!


Bu parti başka parti… Bu eğlencenin yankıları İstanbul’a kadar geldi. Bursa cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin birçoğu bu doğumgünü partisinde bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen partiden bazı satırbaşlarını aktarmak isterim.Emek Yağ Sanayi AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı M. Sait Uyar’ın 50’nci yaş doğum günü partisi geçtiğimiz günlerde Çekirge Meydanı’ndaki Marigold Otel’de gerçekleşti. Binnur Uyar’ın eşine sürpriz olarak organize ettiği partiden A’dan Z’ye her şey düşünülmüştü.

Geceye katılanlar arasında Metin Ceylan, Levent Kızıl, Ali Türkün, Tuncay Tucaltan, Hasan Aslanoba, Erol Türkün ve eşleriyle daha birçok isim katıldı. Salonun girişinde balonlardan yapılan 50 yazılı dev konsept ve içerdeki tüm detaylar göz kamaştırıcıydı. Partide gerçekleşen sürpriz dans gösterileri ve çok özel şovlar da bana kalsın. Gecede neler mi yaşandı? Kimler mi sahnedeydi? Söy-le-mem. Bana bunları aktaran arkadaşıma selam olsun, ona daha da fazla yazmayacağıma söz verdim çünkü.

Kansere ‘Uğur’lu çalım

Bugünlerde en çok sevindiğim haberlerden biri de sevgili Özkan Uğur’un kanseri yenmiş olması… Yaklaşık iki yıl önce lenf kanserine yakalanan Uğur, verdiği bir röportajda sağlığıyla ilgili müjdeli haberi verdi. Ünlü müzik adamı “Sağlığım çok iyi şükür… Sadece beslenmeme dikkat ediyorum. Sağlığımı korumak adına yaptığım başka da özel bir şey yok” dedi. Çok sevindik, Allah uzun ömürler versin sana, daha çok dinleyelim şarkılarını… Sağlıcakla…

Yorum Ekle