4.5 G


Ey ahali! Duyduk,duymadık demeyin.Bundan böyle 60 saniyede indirdiğimiz bir videoyu istersek tam 6 saniyede indirebileceğiz.Bunu nasıl mı yapacağız? Elbette  4.5 G internet paketi  edinerek. Allah’ım yazdıklarıma vallahi ben bile inanamıyorum.En sonunda bizimde oldu.Peki bu muhteşem haber hayatımızda neleri  değiştirecek?

Bu konuyu  enine boyuna masaya yatırabilmek için 4.5 G’ye dair merak edilen ne varsa  önce  ben bana sordum ,sonra da ben bana yanıt verdim.Yani sizin için kendimle mini bir röportaj yaptım.Açıkçası kendimi şu an aynı Ayşe Arman gibi hissediyorum.Ve karşınızda  4.5 G…

*Şehzan Hanım 4,5 G hızında internet  hayatımızda neyi  değiştirecek?

- İnternetteki  videoları daha hızlı indirip, izleyebileceğiz.

*Harika .Peki başka ne değişecek?

-Daha hızlı  video indireceğiz.Daha çok video izleyeceğiz.

*Anladım onu da, başka?

-Video izlerken artık internette takılma falan olmayacak.Videolar  sular ,seller gibi  akıp gidecek yani…

*Video kısmını anladım ,daha başka ne değişecek diye soruyorum.

-Birde cep faturamız biraz değişecek.Azıcık artacak.Aslında bayağı artacak.Ama olsun sonuçta videolar hızlı inecek.

*4.5 G Bilgi transferi  konusunda  da yaşamı etkileyecek  diyorlar,bu konudaki düşünceleriniz nedir?

-Bilgi derken? Ha anladım.Youtube ,Instagram,Facebook,Twitter ‘daki bilgi transferini  kastediyorsunuz herhalde.Haklısınız bu platformlarda videolar  daha hızlı inecek dolayısıyla daha çok video izlenecek.Yaşasın!!!!!Böylece güzel ülkem sosyal medyaya artık resmen göbekten bağlanacak.

----

İşte sevgili okuyucu durum vaziyet bundan ibaret. Milyonlarca dolarlık yatırım daha hızlı hatta daha daha  hızlı iletişim kuralım diye harcandı. Çünkü yaşadığımız dönemin ismi iletişim çağı .Sadece küçük bir hatırlatma yapmak isterim.İletişim çağının en büyük sorunu  ne biliyor musunuz?En büyük sorunu insanlar arasındaki iletişim sorunları.Çocuğunu kesen,kızına saldıran,öğrencisini taciz eden,sevdiğini öldüren,sırf aynı şekilde inancını sergilemediği için kafası kesilen.Hepsi ama hepsi iletişim çağında.

4.5 G ile İyi seyirler güzel Türkiyem.

Haftaya bir arada olana kadar her zaman ki gibi iletişimde kalın ,sevgiyle kalın.

Yorum Ekle