Bursalı işadamı, ünlü otelini ‘Sağlık’ çalışanlarına açıyor!


Dünyaca ünlü oteller zincirinin Bursa’daki halkası, fedakâr sağlık çalışanlarına kapılarını açıyor.Dünyaca ünlü oteller zincirinin Bursa’daki halkası, fedakâr sağlık çalışanlarına kapılarını açıyor.

Koronavirüsle milli seferberlik sürecinde…

Sağlık çalışanlarının yoğun, zorlu tarihi mücadelesi, kendileri için hayati ve ailevi kaygıları da gündeme getirdi.

Bilindiği üzere…

Hayat kurtarmaya adanmışlar; vakalar; hastalarla yakın temastaki doktorlar ve hemşireler, canlarını ortaya koyuyorlar.

Yoğun tempo, telaş, kaygı…

Küresel tehdit durumundaki virüsle mücadelede, yorgunluğu unutmakla beraber, yollarını gözleyen aileleri, yakınları var.

Ailelerinin yanlarına gidebilmekte zaman kavramı unutuldu ve hayati çekinceyle ailelerin canlarını tehdit eden olmak da istemiyorlar.

İşte, böyle durumda…

İstanbul’da Koç Holding, işletmelerinden ünlü Divan Oteli’nin kapısı, konaklama ve diğer zorunlu ihtiyaçları için sağlık çalışanlarına açılmıştı.

Ulvi davranışın bir örneği de…

Bursa’da yaşandı!

Bursa’nın ünlü işadamlarından Sedat Çağlar

Bursa Uludağ Üniversitesi’nin yerleşkesinde işlettiği ünlü küresel otel zincirinden Holiday Inn Bursa’yı, sağlık çalışanlarına açıyor.

Bursa’daki sağlık çalışanlarının üstün çalışma ve çabalarına teşekkürün ve millet dayanışmasının ifadesini göstermek istediğini duyduk.

1 Nisan itibariyle…

Bursa’nın sağlık çalışanların konaklama ve ayrıca ileride doğacak her türlü zorunlu ihtiyaçları, Holiday Inn’de sağlanacak.

Çağlar,  ülkesinin sancılı hayati bir döneminde, milletçe dayanışma ve katkısına örnek olacak bir davranış kararını almış bulunuyor.

Böyle bir kararı almaktan ve sağlık çalışanlarına hizmet etmekten onur duyacağı adımı atmış oluyor.

Ünlü otelin kararı...

Bursa Uludağ Üniversitesi'nin yerleşkesinde bulunan Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çalışanları için önemli bir hizmet anlamına geliyor.


Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Fahrettin Çağlar 28 Mart 2020 21:05 Aynı soyadı taşıdığım Sedat Çağlar beyin bu kutsal ve manalı davranış ve yaklaşımı her türlü takdirin ötesindedir. Kendisini bu davranışından dolayı kutluyor ve diğer işadamlarına örnek olmasını diliyorum.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Abit Kullebi 28 Mart 2020 14:53 Sedat Abiden beklenen bir davranış. Dünya iyisi bir insan. Iyi ki tanımışım. İnşallah diğer Otel sahiplerine örnek olur...

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Vildan 31 Mart 2020 12:01 Önce insan olmalı insan,işte önemli bir insanlık örneği, sabah akşam namaz kıldığını söyleyip kötü olayların üstünü kapatmak veya görmezlikten gelenlerin ve insanlara iftira atmayı, hakaret etmeyi bir marifet zannedenlerin müslümanlığı değil, böyle gerçek iyilik yapanların müslümanlığı müslümanlık.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı SEVGİLİ İSMAİL Mazlumları savunma iddiasıyla mazlumların içinden çıkanlar bir süre sonra kendilerini 31 Mart 2020 11:27 GÜN ELELE VERME GÜNÜDÜR BU DAYANIŞMA İÇİN BU VATANIN EVLADI OLMAK YETER BUGÜN DEĞİLDE NE ZAMAN BİRBİRİMİZE SARILACAĞIZBUNU YAPAN İŞVERENLER İŞ ADAMLARI AZ ÇOK DURUMU YARDIMLAŞMAYA MÜSAİT OLANLARBU ÜLKENİN GERÇEK SAHİPLERİ VE GERÇEK KAHRAMANLARIDIRTŞEKKÜRLER SEDAT BEY TEŞEKKÜRLER BURSA

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı FARUK.SÖZÜÇETINO. 31 Mart 2020 10:16 O.GÜZEL.DÜŞUNCENIZI.SAYGILARIMI....SUNARIM..INŞALLAH.HEMSERILERIMIZDE.SIZLERDEN.ÖRNEKALARAK.BU.KUTSAL.GIRIŞIMI.YAPARLAR.ÇÜNKÜ.ULUS.OLARAK.KADIR.SINAZDIR.SAYGILAR