Kucağında 1,5 aylık kızı varken şakağından vurdular

Beşiktaş U14 Takımı'nın yıldız oyuncularından İlkay İşler'in babası Kamil İşler, evinin önünde kucağında 1.5 aylık kızı olduğu halde şakağına isabet eden bir kurşunla vurularak, öldürüldü.

Kucağında 1,5 aylık kızı varken şakağından vurdular
- A +

 

 Eşi Derya İşler, kurşunun Galatasaray'ın şampiyonluk sevincini kutlayan bir taraftarın silahından çıktığını iddia ederken polis, Kamil İşler'in katil zanlısının daha önceden aralarında husumet bulunan bir kişi olduğunu belirledi. İşler'e pusu kuran katil zanlısı aranıyor.
Beş çocuk babası Kamil İşler dün akşam 1.5 aylık kızı Nehir’i ablasının evinden alıp otomobiliyle Denizköşkler Mahallesi, Tel Sokak’taki evinin önüne geldi. Otomobili park ettikten sonra arka koltuktaki kızının pusetini kucağına alarak evine doğru yürümeye başladı. Bu sırada Galatasaray’ın şampiyonluk sevincini kutlayan kalabalık bir grup da sokaktaydı.

Duyulan tek el silah sesinin ardından Kamil İşler bebek pusetinin üzerine yığıldı. Yanında bulunan eşi Derya İşler’ın çığlıklarıyla çevredekiler yardıma koştu. Kamil İşler ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmak istenirken yolda hayatını kaybetti.

EŞİ: MAGANDA KURŞUNU

Kamil İşler’in cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Kamil İşler’in iki eşi de Adli Tıp Kurumu’ndaydı. Kamil İşler’in ikinci eşi Derya İşler, “Yolda yürüyorduk. Her şey bir anda oldu. Bayıldı sandım. Sonra kaldırmaya çalıştılar. Eşimin kanları kızımın üzerindeydi. Sonrasını çok iyi hatırlamıyorum ama maç kutlamaları vardı. Silah sesleri geliyordu. Bir magandanın kurşunu eşimi öldürdü” dedi.

POLİS: PUSU KURULDU

Cinayetin ardından polis, bölgedeki tüm güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olay sırada sokakta bulunanların ifadelerine başvurdu. Polisin ilk tespiti Kamil İşler'in daha önceden arasında husumet bulunan bir kişi tarafından pusuya düşürülerek öldürüldüğü yönünde oldu. Polis, kimliğini tespit ettiği katil zanlısını arıyor.

OĞLUNA HABER VERİLMEDİ

Kamil İşler’in oğlu, milli futbolcu İlkay İşler cinayet işlendiği sırada Beşiktaş U14 takımı Fransa’daydı. İlkay İşler’e babasının öldürüldüğü söylenmedi. Aile takım yetkililerine cinayetle ilgili bilgi verdi. Kamil İşler’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından Sarıyer Çayırbaşı’ndaki Hasanpaşa Camisi’ne götürüldü. Öğle namazının ardından da Çayırbaşı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler