KSİAD Başkanı Güler, artan maliyetlerden şikayetçi!

Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayapa OSB'deki firmaları ziyaret ederek görüş alışverişinden bulunmaya devam ediyor.

KSİAD Başkanı Güler, artan maliyetlerden şikayetçi!
- A +

 

Normalleşme ile birlikte fiziki etkinliklerine hız veren KSİAD Yönetimi, bölge sanayicilerini dinlemeyi ve yaşadıkları sorunlara çözüm üretmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda; Stamplas Plastik Genel Müdürü Namık Elibol, Artitech Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Ünal, BYB Etiket, Barida Makine Genel Müdürü Onur Kalfa ve Agrotar Yönetim Kurulu Başkanı Murat Güneş’i firmalarında ziyaret eden KSİAD Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, KSİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunarak, sanayicilerin karşılaştıkları sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

KSİAD olarak üyeleri arasındaki iş birliklerinin geliştirilmesine önem verdiklerini ve bölge sanayicisinin karşılaştığı sorunlara da çözüm üretmeyi önemsediklerini kaydeden KSİAD Başkanı Ali Güler, “Sanayicimizle bir arada olmaya ve bölge sanayicilerimizin yaşadıkları sıkıntıların çözümünde onlara destek olmaya çalışıyoruz. Artan ham madde ihtiyacı ve arz sıkıntıları, tüm dünyada olduğu gibi bizim sanayicimizin de temel sorunlarından bir tanesi. Maliyetler sanayicimizin yükünü ağırlaştırıyor. Sanayicimizin gündemindeki bir diğer konu da artan emtia fiyatları ve ara eleman bulamama sıkıntısı. Ülkemizin, hep birlikte yaşadığımız bu zorlu süreci en az hasarla atlatması için üretmeye devam etmeliyiz” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından KSİAD Yönetimi bazı firmaların üretim bantlarını da gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlgili haber için tıklayın.

UEDAŞ'ın "Uluslararası Şehrin Işıkları" fotoğraf yarışması sonuçlandı

Yorum Ekle

İlgili Haberler