Reklamı AçReklamı Kapat

Koza Lions'ta yeni başkan Durman

Koza Lions Kulübü devir teslim ve üye alım töreni Altın Ceylan’da gerçekleştirildi. 2015-2016 Hizmet Dönemi’nde kulüp başkanlığı görevini Semra Durman, geçen dönem başkanı Ayşe Güney’den devraldı.

Koza Lions'ta yeni başkan Durman
- A +

 

Yeni dönemde Koza Lions Kulübü’nün Başkanlığı görevini üstlenen Durman, 2014-2015 hizmet dönemi boyunca birçok alanda sosyal sorumluluk projelerine imza atan Ayşe Güney’den hizmet çıtasını yüksek bir noktada aldıklarını belirterek, “Kulübümüzün bugünlere gelmesinin ve yönetim çevresinin en başarılı kulüplerinden biri olmasını sağlayan tüm geçmiş dönem başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerime, geçen dönem başkanıma ve desteğini esirgemeyen tüm Koza Lions üyelerine içtenlikle teşekkür ederim. Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de hedefimiz Türk insanına karşılıksız hizmet etmektir. Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği’nin ve dönem genel yönetmenimizin programı doğrultusunda eğitim sağlık ve çevre konusunda yapacağımız aktivitelerle toplumda fark oluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

ÇOK KEYİFLİ BİR DÖNEM GEÇİRDİK

Yeni Başkan Durman’ın ardından bir konuşma yapan Koza Lions Kulübü 2014-2015 Hizmet Dönemi Başkanı Ayşe Güney, “Çok keyifli bir dönem geçirdik. Bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Semra Durman da görevi sırasında en güzelini yapmaya çalışacaktır. Durman’ın yanındayız, arkasındayız, önündeyiz, kısacası onunla beraberiz” dedi.

Devir tesliminin ardından düzenlenen üye alım töreniyle yeni üyeler Mehtap Uğur Sevinç ve Sevtap Doster, Lions ailesine katılmanın sevincini yaşadı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler