Konyaspor Maçı Bilet Satış Programı

Spor Toto Süper Lig’in 34.haftasında evimizde oynayacak Bursaspor - Torku Konyaspor maçı bilet satış programı belirlendi.

Konyaspor Maçı Bilet Satış Programı
- A +

 

30 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 19.00’da Bursa Atatürk Stadı’nda oynayacak olan Bursaspor, Torku Konyaspor maçının biletleri 29 Mayıs 2015 Cuma günü saat 10.00 itibariyle satışa çıkacak.

 

Bilet Fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 100,00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 75,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü: 50,00 TL

MARATON Tribünü: 15,00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 10,00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 5,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 6,00 TL

 

BİLGİLER

- Biletler Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Merinos Stadyumu bilet gişesi, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacak.

- N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilecektir.

- Müsabaka bilet satışları Tüm Passolig kartlarına gerçerlidir.

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 29 Mayıs 2015 Cuma günü saat:10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat:12:00 itibariyle son bulacaktır.

- Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve rafakatçi kartları ile Bursa Atatürk Stadyumu ana bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

- Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilere kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır.

Yorum Ekle

İlgili Haberler