Kongre ne zaman olabilir?

Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur'un istifa etmesinin ardından Başkan Hayrettin Gülgüler'in de istifa kararı alıp olağanüstü seçim için tarihin belli olması bekleniyor.

Kongre ne zaman olabilir?
- A +

 

Bursaspor Kulübü Tüzüğü'nün hazırlanmasında yer alan Ömer Keskin bu konu hakkında sosyal medya hesabından bir bilgilendirmede bulundu.

Yeni yönetim göreve gelene dek imza / icra yetkisinin mevcut yönetimde olduğunu ifade eden Ömer Keskin "Seçim bitip yeni yönetim göreve gelene dek imza / icra yetkisi kongre kararı alsa da / istifa da etse mevcut yönetimdedir. Görev süresi seçimden seçime... Olağanüstü ile gelecek yönetiminki ise 3 yılı tamamlamaktır. (Olağan seçime kadar)

Karar alıp ilana çıkılsa; (en erken tarih) ilk toplantı 12 Şubat Cumartesi ikincisi ise 19 Şubat Cumartesi yapılabilir. *Hatta dernekler il ile yazışıp Olağan İdari ve Mali Genel Kurul ile birleştirilir (Deplasmandaki Samsun & Ankaragücü maçları da federasyondan rica edilip o gün dışına aldırılır)" ifadelerini kullandı

NE OLMUŞTU?

EMİN ADANUR İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI

Bursaspor 2. Başkanı Emin Adanur istifa etti. Kendisine ait internet sitesinde yaptığı açıklamada Adanur, “Bizim görev süremizce bırakın maddi destek vermeyi, tek bir maça dahi gelmeyen, ben buradayım diye destek vermeyen şehrimizin dinamiklerini ve istifa etmem için elinden geleni yapanları Bursaspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

İSTİFA HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

İlgili haber için tıklayın.

Emin Adanur istifa etti

Yorum Ekle

İlgili Haberler