Kocasını mutlu etmek için üç metres arıyor!

44 yaşındaki kadının "kocasını mutlu etmek için" üç kişiyi işe almak üzere verdiği ilan ülkeyi karıştırdı. İlana göre kadın, "güzel ve eğitimli" kadınlar arıyor ve adaylara asgari ücret teklif ediyor.

Kocasını mutlu etmek için üç metres arıyor!
- A +

 

Bugüne dek evliliklerde yaşanan tuhaflıklarla ilgili pek çok haber yapıldı. Aldatmalar, cinayetler, entrikalar, yasak ilişkiler ve daha neler neler... Ancak Tayland'dan gelen bu haber, daha öncekileri gölgede bırakacak cinsten.

ÜÇ METRES BİRDEN

Taylandlı bir adamın karısı, kocasını mutlu etmek için "güzel ve eğitimli" kadınlar arıyor. Hem de üç tane! Kadın, geçirdiği bir hastalıktan sonra kocasını memnun etmek için metres kiralamaya karar verdi. 44 yaşındaki Pattheema Chamnan, bunun için videolar çekti ve aradığı kişilerin özelliklerini görüntülü olarak anlatarak ilan verdi. Teklif çoğu kişiye son derece çirkin gelse de kadın, pek çok adayla görüştükten sonra "işe" alınmak isten kişi sayısını ikiye indirdi.

ASGARİ ÜCRET TEKLİF ETTİ

Bangkok'taki dairesinde çektiği videoda kadın, kocasıyla ilişkiye giremediğini ve bunun kendisini kötü bir eş gibi hissettirdiğini söyledi. Üniversite diploması olan genç, bekar kadınlar için çağrıda bulunan Pattheema, ülkedeki asgari ücret olan 7 bin 500 lira maaş vereceğini açıkladı. Pattheema, ayrıca adaylara ücretsiz yemek ve aile evinde konaklama teklif etti. Pattheema, dünyanın dört bir yanında haber olan şoke edici iş ilanında şu ifadeleri kullandı:

"METRESLER KOCAMI EĞLENDİREBİLMELİ"

Kocam tek başına çok çalışıyor ve onun mutlu olmasını istiyorum. Ayrıca evde birlikte olacağım arkadaşlarım da olacak. Aradığımız kişinin, kendisine yük olmaması için çocuğu olmaması gerekiyor. Prezentabl görünmeli ve iyi iletişim kurmalı. Adayların kocamı fiziksel olarak memnun edebilmeleri önemli. O bir erkek, enerjisi yüksek ve buna ihtiyacı var. Metresleri de ona eşlik edebilmeli ve onu eğlendirebilmeli, bu yüzden iyi bir kişiliğe sahip olmalı ve eğlenceli olmalılar.

"KOCAMA İYİ BAKAMIYORUM"

Çift, sahil bölgesi Samut Prakan'da birlikte bir aile şirketi işletiyor. Pattheema, son zamanlarda kronik depresyonla mücadele ettiğini ve bu nedenle ev işlerinde kendisine yardım edebilecek birilerini istediğini itiraf etti.

Fiziksel olarak mücadele ettiğim depresyon nedeniyle kocama metres bulmak istiyorum. Kronik depresyonum var ve kocama iyi bakamadığımı hissediyorum. Uzun zamandır kocamla ilişkiye girmiyorum ve bu bana iyi bir eş olmadığımı hissettiriyor.

Kocası Pattagorn, 3 Temmuz'da internette dolaşan videoyu gördüğüjde bunun kendisine sürpriz olduğunu, ancak karısının fikrine karşı olmadığını söyledi:

"BENİM GİBİ OLMAK İSTEYENLER EŞLERİYLE KONUŞSUN"

Karım bana benimle ilgilenecek birini bulmak istediğini söyledi. Kadınlara da aile gibi davranılacak ve onlar da şirketimizde ailemizle birlikte çalışacak. Benim gibi olmak isteyen diğer erkekler bu konuda eşleriyle iletişime geçsinler. Eşlerinden izin istesinler ki ileride sorun çıkmasın. Asla bir metresim olsun istemedim ama karım teklif ettiği için reddetmeyeceğim.

Kadının kocasına metres bulmak ve işe almak istemedi, ülkesi Tayland'da tartışma yarattı ve sosyal medyada tartışmalara yol açtı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler