Klip çekimlerinin gözdesi oldu

Şarkıcı Çiğdem Doğangün, “Gittin Gideli” albümündeki “Bir Varmış Bir Yokmuş” şarkısına İznik Gölü Orhangazi sahilinde klip çekti.

Klip çekimlerinin gözdesi oldu
- A +

 

Orhangazi’ye hayran kalan ünlülere piyasaya yeni albüm çıkaracak olan Çiğdem Doğangün de eklendi. Daha önce İznik Gölü kıyısına gelen ve burayı çok beğendiğini söyleyen güzel sanatçı önümüzdeki günlerde ünlü bir müzik kanalında yayınlanacak olan ‘’Gittin Gideli’’ albümündeki ‘’Bir Varmış Bir Yokmuş’’ şarkısının klip çekti. Çekimlerin bir kısmı Yalova Kirazlı’da, kalan kısmı ise İznik Gölü Orhangazi kıyısında çekildi.

Çekimler sonrasında İznik gölü kenarında gazetecilerin sorularını cevaplandıran Doğangün, “Klipte yönetmenliği Burak Donay yaptı. Çekimlerden büyük keyif aldım. Orhangazi’nin enerjisi çok yüksek. Burada çektiğim klibin bana şans getireceğine inanıyorum” dedi.

Her zaman en büyük destekçisinin eşi ve ailesi olduğunu söyleyen Doğangün, “Şarkım ve klibin çok güzel enerjisi çok yüksek bir yaz şarkısı konservatuvar mezunuyum birçok ünlüye vokalistlik yaptım. Geçmişteki tecrübelerimi albümüme de yansıttım. Yeni albümümde sürpriz ünlü isimlerle düetlerim olacak. Dinleyicilerimi çok özel sürprizler bekliyor” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler