Kıskandığı sevgilisinin yüzüne kaynar su döktü

İngiltere'de feci sonuçlar doğuran olayda, talihsiz kadın kıskanç eski erkek arkadaşının yüzüne vahşice kaynar su dökmesine maruz kaldı. Kadın, bu hareketin izini ömür boyu yüzünde taşıyacak.

Kıskandığı sevgilisinin yüzüne kaynar su döktü
- A +

 

38 yaşındaki Rachel Halliwell, Vincent Vernon ile ilişki yaşamıştı. Adamın kıskanç hareketlerinden bıkan kadın, adamın kendisine kafa atması sonrası adamdan ayrıldı. 80 gün hapis cezası alan 2 çocuk babası Vernon, hapisten çıktıktan sonra Rachel'ın evine gelip kalmak için hiçbir yeri olmadığını söyledi. Hem acıyan hem de kötü bir şey yapmasından korkan Rachel, adama kalması için bir oda verdi.

Evde kaldığı sürede kadınla barışmaya deneyen Vincent'i kesin bir dille reddeden Rachel, bir akşam kız arkadaşıyla dışarı çıktı. Eve döndüğünde arkadaşıyla oturup sohbet eden kadının yanına yaklaşan Vincent, su ısıtıcındaki kaynar suyu başından aşağı döktü.

Hastaneye kaldırılan kadın, yanık ünitesinde 18 gün geçirdi. İlk anda şokun etkisiyle acı hissetmediğini söyleyen Rachel, 4-5 gün boyunca dayanılmaz acılar çektiğini söyledi. Doktorlar, yara izlerinin hayatı boyunca vücudunda kalacağını söyledi.

Vincent ise ilk olarak saldırı iddialarını reddetti ve kız kardeşini Rachel ile konuşup suç duyurusunu kaldırması konusunda ikna etmeye yolladı.

Mahkemeye çıkarılan Vincent, 6 yıl hapis cezası aldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler