sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Kim'in başı dertte

Kuzey Kore liderinin kilolarının arkasında aşırı oranda yediği suşi, havyar ve biftek var. Kim ayrıca bir oturuşta 2 şişe şampanya içiyor

Kim'in başı dertte
- A +

 

Komünizm ile yönetilen dünyanın en kapalı toplumu Kuzey Kore'nin genç diktatörü yine kilolarıyla gündemde. 32 yaşında olduğu tahmin edilen Kim Jong-un, kısa bir süre önce başkent Pyongyang'ın dışında bir çiftlikte görüntülendi. 2011'de koltuğunu babası Kim Jong-il'den devralan Kim Jong-un'un daha önce hiç görülmediği kadar kilo aldığı ortaya çıktı.

Dünya basını son haline göre Kim Jong-un'un sağlığının iyi olmadığını ileri sürdü. Haberlerde Kim'in geçen yıl da aşırı kilo alımına bağlı olarak ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle bir ay boyunca ortalıkta gözükmediği hatırlatıldı. İngiliz Daily Mail gazetesi ise Kim Jong-il'in 13 yıl boyunca suşi ustalığını yapan Japon şef Kenji Fujimoto ile konuştu. Babası gibi oğul Kim Jong-un'un da suşiye çok düşkün olduğunu belirten Fujimoto'ya göre, genç diktatör ayrıca çok fazla biftek tüketiyor. Köpekbalığı yüzgecinden yapılan çorbayı da çok seven Kim'in ayrıca bir oturuşta iki şişe şampanya içmesinin aşırı derecede kilo almasında etkili olduğu belirtildi. İsviçre'nin ünlü peyniri Emmental ile havyara da düşkün olduğu bilinen Kim'in midesine geçen yıl Çin'de kelepçe takıldığı iddia edilmişti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler