Kesen'den Türkyılmaz’a eleştiri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mudanya ilçe Başkanı Yüksel Kesen, CHP'li Belediye Başkanı Türkyılmaz’ın sürekli hatalar yaparak grafiğini düşürdüğünü söyledi.

Kesen'den  Türkyılmaz’a eleştiri
- A +

 

Kesen, "Özel kalem müdürünün rüşvet skandalıyla ilgili koruma altına aldı. Belediye Başkan Yardımcısı Metin Bağcı ve eşini aleyhte, doğrunun yanında duruş gösterdiler diye bir kalemde silip atmıştır. Kariyer sahibi bu insanları kamuoyu önünde şaibeli bir şekilde bırakmasaydınız. Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya yolsuzluklarıyla anılıyor. Kara bulutlar çöktü sayenizde Mudanya’nın üstüne” dedi.
'Kötü yönetilmek Mudanya’nın kaderi olmamalı' diyen Kesen, “Mudanyaspor’un durumu da ortada. Başarılı yöneticilere destek olarak iç çatışmaları bırakın. Sayın Rüştü Cozlan’ın Mudanyaspor’a verdiği büyük hizmetlerden dolayı ödüllendirilmesi gerekiyor. Ama kendisi hoş olmayan şekilde kamuoyunun ve basının önünde itham etmeler, kırıcı söylemler duymak istemiyor halkımız. Mudanyaspor'a hizmetiniz olmayacaksa elinizi çekin Mudanyalı takımına sahip çıkacaktır” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler