Kenan İmirzalıoğlu‘ndan beklenmeyecek hareket!

Şu günlerde Sinem Kobal'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Kenan İmirzalıoğlu'na Türkan Şoray, yeni filmi "Eski Köye Yeni Adet" için rol teklif etti.

Kenan İmirzalıoğlu‘ndan beklenmeyecek hareket!
- A +

 

Şoray, kızı Yağmur Ünal'ın da ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayacağı film için Kenan İmirzalıoğlu'na konuk oyuncu olması için haber gönderdi. Bir genelevin kapanmasının ardından orada bulunan kadınların yakınlardaki köye sığınma hikayesinin anlatılacağı filmde, Yağmur Ünal da bir hayat kadını oynayacak. Filmde Yağmur Ünal'ın hayalindeki sevgilisinin düşünü kurduğu kısa bir sahne için Şoray, Kenan İmirzalıoğlu'nu düşündü. Ancak İmirzalıoğlu Şoray'a henüz dönüş yapmadı.

Bugün Muğla'ya gitti

Öte yandan Türkan Şoray, dün çekimler için Muğla'ya gitti. Önceki ay Muğla'nın bir köyünü çok beğenen ve seti oraya kurmaya karar veren Şoray, filmde çok sayıda başarılı ismi buluşturuyor. Bu isimlerden biri de Muhteşem Yüzyıl'da Daye Hatun'u canlandıran Sema Keçik olacak. Şoray, film için Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan 500 bin TL destek kredisi aldı. Türkan Şoray, 24 yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturacağı için oldukça heyecanlı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler