Kayhan Pide'de Ramazan lezzetleri

Ataevler'de hizmet veren Kayhan Pideli Köfte, Ramazan ayında da lezzeti uygun fiyatla buluşturmaya devam ediyor.

Kayhan Pide'de Ramazan lezzetleri
- A +

 

Magazin AVM içinde yer alan ve on yılı aşkın süredir hizmet veren Kayhan Pideli Köfte, Ramazan'da da kaliteli ve lezzetli yemekleri müşterilerine sunmaya devam ediyor. Döner, köfte, pide, sıcak yemekler, çorba ve tatlı çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunan işletme, Ramazan Ayı'na özel menüleri ile dikkat çekiyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını dile getiren işletme sahibi Caner Altınlı, konukları için özel lezzetler hazırladıklarını belirtti. Ramazan menüsü hakkında bilgi veren Altınlı, "menümüzde çorba, seçmeli yemek, tatlı, meşrubat ve çayın yanında hurma gibi yan ürünlerin olacağı iftar tabağımız da olacak. Müşterilerimiz sınırlama olmadan, istedikleri sıcak yemeği seçebilecekler. Ataevler'de en lezzetli iftarı gerçekleştirmek isteyen herkesi bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Kayhan Pideli Köfte'de kıymalı, kavurmalı, peynirli ve pastırmalı olmak üzere tereyağlı pide çeşitleri de bulunuyor. Açık ve kapalı pide çeşitlerinin yanı sıra Bursa Kebabı, ekmek arası ve dürüm döner ile köfte çeşitleri işletmede müşterilerin beğenisine sunuluyor.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ