Katillerin bulunması için emniyete yürüdüler

ŞIRNAK'ın İdil İlçesi'nde evinin önünde uzun namlulu silahlarla uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitiren 24 yaşındaki Osman Hacımuratoğlu'nun (24) katillerinin bulunması için dün akşam saatlerinde toplanan yaklaşık 100 kişilik bir grup, İdil İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yürüdü.

Katillerin bulunması için emniyete yürüdüler
- A +

 

İdil'de Çarşamba günü uğradığı silahlı saldırı sonucunda yaşamını yitiren kuyumcu Osman Hacımuratoğlu'nun faillerinin bulunması için ilçe halkı, emniyet müdürlüğüne yürüdü. Emniyet Müdürü Bahri Yıldız, halka Hacımuratoğlu'nun failerinin bulunması için yoğun çaba harcadıklarını, en kısa süre içinde sonuca gitmeyi umut ettiklerini söyledi. Emniyet Müdürü Yılmaz ile bir süre görüşen vatandaşlar daha sonra dağıldı.

Evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Hacımuratoğlu, arabasından inerek evinin bahçesine yöneldiği sırada, yüzleri maskeli 4 kişinin uzun namlulu silahlarla ateş açması sonucu öldürülmüştü. İşyerini kapattıktan sonra, evine getirdiği yüklü miktarda altın ve paranın bulunduğu çantanın saldırganlar tarafından alındığı kaydedildi. Hacımuratoğlu'nun yapılan otopsisinde vücuduna 14 merminin isabet ettiği tespit edildi. Cinayetle ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler