sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Karacabey'de Atatürk Anıtı'na çevre düzenlemesi

Karacabey’de ‘modern kent’ hedefiyle, kentin dört bir yanında çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Karacabey'de Atatürk Anıtı'na çevre düzenlemesi
- A +

 

Bu kapsamda son olarak, Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve kentin önemli simgelerinden biri olan Atatürk Anıtı’nın bulunduğu alanda çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarına başlanıyor.

Konuyla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Ali Özkan, pandemiden dolayı sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinceanıt çevresindeki zaman içinde yıpranmış bölgelerin tadilatının ve düzenlemelerinin yapılacağını belirtti.

Hilal şeklinde görünüme sahip olacak

Başkan Özkan, çalışmanın yapılacağı alanın ağaçlandırma çalışmalarıyla birlikte mimari açıdan estetik görünüme kavuşacağını ifade ederek, özellikle de yukardan bakıldığında hilal görünüme sahip olacağını ve bu sayede kente ayrı bir değer katacağını söyledi.

Alandaki çalışmalar esnasında gerekli tüm iş güvenliği ve pandemi önlemlerinin alınacağı da aktaran Özkan, özellikle sokağa çıkma yasaklarının olmasından dolayı daha hızlı hareket etme fırsatı bulacaklarını söyledi.

İlgili haber için tıklayın.

Nilüfer'de asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor

Yorum Ekle

İlgili Haberler