sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Karacabey Devlet Hastanesi törenle açıldı

Bursa'nın Karacabey ilçesinde yapımı tamamlanan devlet hastanesi hizmete açıldı. Törene Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile diğer yetkililer katıldı.

Karacabey Devlet Hastanesi törenle açıldı
- A +

 

Açılışta konuşan Bakan Müezzinoğlu, sağlık alanında son 12 yılda sessiz bir devrim gerçekleştirdiklerini belirterek, değişim ve dönüşümün hedefinin daha yüksek olduğunu söyledi. Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyetlerin refah düzeyine ulaşmak adına çalıştıklarını anlatan Bakan Müezzinoğlu, “Arkasında çil çil kubbeler bırakan bir medeniyetin temsilcileri olarak çil çil eserler bırakıyoruz. Vızır vızır koşan bir AK Parti bir de karşısında cır cır öten ağustos böceği gibi konuşan muhalefet var. Biraz da milletle yürüyün, milletin derdiyle dertlenin. Şaşalı bir şovla başlattıkları ‘Milletçe alkışlıyoruz’ projeleri kısa sürede söndü gitti. Bunlar kazaen iktidar olsalar 2 ayda ambulanslara mazot bile bulamazlar.” diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde bir doktorun saldırıya uğradığı Karacabey Devlet Hastanesindeki olaya işaret eden Bakan Müezzinoğlu, “Canımıza can katan, büyük özveriyle görev yapan insanlara el kaldırmak, hakaret etmek asla bu millete yakışır bir tavır değildir. Bu yanlışa tavır koymalıyız.” dedi.

Hastanede incelemelerde bulunan Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı ve AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı kardeşlerin anneleri Ulviye Matlı’nın adını taşıyan Fen Lisesine yapılacak öğrenci pansiyonunun temel atma törenine katıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler