Kadınlar bu fuar sizi bekliyor!

Bursa’da ev tekstilinden mobilyaya, aydınlatmadan zücaciyeye, vitrifiye ürünlerinden bahçe ve banyo ekipmanlarına kadar akla gelebilecek her türlü tasarımın sergilendiği “Ev&Stil Fuarı” bugün tüketiciyle buluştu.

Kadınlar bu fuar sizi bekliyor!
- A +

 

Bursa İnovasyon ve Tasarım Buluşmaları bugün Tüyap Fuar Merkezi'nde açıldı. Ev&Stil Fuarı’nın açılışını Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay birlikte yaptı.

“BURSA BAŞARILARINI İLERİ TAŞIMAK İSTİYOR”

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa'nın, başarılarını hep bir adım daha ileri taşımak isteyen bir şehir olduğunu, Ev&Stil fuarının Türkiye'de ilk defa denendiğini belirtti. Bursa'nın ve Türkiye'nin çok önemli bir fuar kazandığını söyleyen Karaloğlu, “Bu fuar üretici, mimar, zanaatkar ve tüketiciyi bir araya getiriyor. Tüketici kendine düşeni yapmalı ve bu fuarı mutlaka ziyaret etmeli” dedi.

BTSO Başkanı Burkay da, evlerinde değişiklik yapmak isteyen tüketicilerin ev ile ilgili son trend ve akımları görebilmeleri için bu fuarı gezmelerini önerdi. Ziyaretçilerin mimarlık bölümüne giderek, seçtiği mimarla birlikte kendi yaşam alanını yeniden kurgulama fırsatı yakaladığını ve kendi tarzına yakın her ürünü bu fuarda bulabileceklerini belirten Burkay, “Ana hedefimiz Bursa'nın birkaç yıl içinde bölgesel anlamda ev ile ilgili stil ve modanın üretildiği bir merkez konumuna gelmesi. Başlangıçlar hep zor olmuştur ama ben ve ekibim çok güzel bir iş çıkardık. Fiat'la yaptığımız işbirliği neticesinde her yıl en az 12 tane fuarımızı bu konseptte ulusal ve uluslararası olarak etkinliğe geçireceğiz” dedi.

Ev&Stil Fuarı, 31 Mayıs Pazar gününe kadar açık kalacak.

Yorum Ekle

İlgili Haberler