İşte kahraman top toplayıcı (ÖZEL HABER)

Bursaspor’un galibiyetinde rol oynayan top toplayıcı Gökhan Özçelik Bursa.com’a konuştu

İşte kahraman top toplayıcı (ÖZEL HABER)
- A +

 

Bursaspor’un galibiyetinde rol oynayan Pablo Batalla'nın dahi tebrik ettiği top toplayıcı Gökhan Özçelik Bursa.com’a konuştu. 
Bursaspor'ın 3-1 kazandığı Balıkesirspor maçında maçın son anlarında ve skor 1-1 iken taca çıkan topu büyük bir hızla İsmail Çokçalış'a verip Bursaspor'un 2. golü bulmasına büyük katkı sağlayan amatör futbolcu ve maçta top toplayıcılık yapan Gökhan Özçelik'le Bursa.com Spor Koordinatörü Tarık Çapçı görüştü.

GÖKHAN ÖZÇELİK KİMDİR? 
İlk olarak kendini tanıtan Gökhan Özçelik  18 yaşını bitirdiğini ve Bursa'da doğup büyüdüğünü ifade ederken "Futbol benim için bir tutku. Çocukluğumdan beri meşin yuvarlağın peşindeyim. Geçen sene Arabayatağıspor'da oynadım. Bu sezon maçlar tekrar başladığında Bursa Yıldırımspor U19 takımında forma giyeceğim. Sol kanat ve orta saha oynuyorum. Bursaspor maçlarını da tribünden takip etmeyi çok seviyorum" diyerek kendini tanıttı. 
POZİSYON NASIL GELİŞTİ? 
Gökhan Özçelik kendisini gündeme taşıyan ve maçın kahramanlarından yapan pozisyonu ise şöyle anlattı. 
"Son dakikalardı maçı kazanmamız gerekiyordu. Ben de top dışarı çıkarsa hazır olayım ve oyuna sokacak oyuncuya çabuk vereyim diye düşünüyordum. Bu yüzden oyunculara mümkün olduğu kadar yakın durmaya çalışıp topu da elimden hiç bırakmıyordum. Bu şekilde beklerken tam da beklediğim gibi top önümden taca çıkınca hemen fırladım ve yedek topu İsmail Çokçalış'a hemen verdim. İsmail de topu oyuna hemen sokunca Balıkesirspor'un 4 oyuncusu birden oyundan düştü ve Bursaspor'un golü geldi. Maçın dönüm noktası da bu gol oldu. Ben de çok mutlu oldum tabi ki. Sonuçta ben de futbolcuyum. Bu tarz pozisyonları hissedebiliyoruz. Hem görevimi yapmış olmak hem de Bursaspor'un kazanmış olması beni çok mutlu etti. 
TEPKİLER NASIL? 
Maçtaki pozisyonun ardından şu ana kadar yaşadıklarını da anlatan Gökhan, şunları söyledi. 
Maçın ardından telefonunumu açtığımda yüzlerce mesaj ve arama gördüm. Önce "Ne oluyor" diye şaşırdım. Sonrasında ise aramalar devam etti ve herkes tebrik ve teşekkür ediyordu. Hediyeler vermek isteyenler var. Hepsine ben de çok teşekkür ediyorum. Bugün Bursaspor Kulübü de aradı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne davet ettiler. Bugün öğlen gibi Özlüce'de olacağım. Bu yaşadıklarım beni de çok mıtlu etti. Şehrimin kulübüne az da olsa bir katkım olduysa ve Bursasporluları mutlu edebildiysem bu da benim için bir gurur kaynağıdır. Bana destek olan, arayan, soran herkese tekrar teşekkür ediyorum. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı fatih altunok 19 Ekim 2020 13:51 Eyvallah evlat Varol

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Mehmet balcı 20 Ekim 2020 08:47 Tebrik ediyorum seni ahlaklı sporcum çok sağ olasın.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Kadir Şahin 19 Ekim 2020 20:19 Aferim sana kardeşim gerçekten bazı şeyleri hissetmen ve an içinde uygulaman gerçekten takdire şayan.Bursasporun kazanması mükemmel tabiki sende bu pozisyonun bir bir ayağı olarak kendinle gurur duy.cunku biz seninle gurur duyduk başarılarının devamını dilerim bantın açık olsun genç timsah.....

İlgili Haberler