İşte Bursa'nın milletvekili adayları

7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi, Resmi Gazete'de yayımlandı.

İşte Bursa'nın milletvekili adayları
- A +

 

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan karara göre, Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Nisan'da partiler tarafından verilen aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi.

YSK'nın kararına göre, AK Parti, Anadolu Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, CHP, DP, DSP, Halkın Kurtuluş Partisi, HDP, Komünist Parti, MHP, Millet Partisi, Saadet Partisi ve Vatan Partisi 85 seçim çevresinde, Hak ve Özgürlükler Partisi 75 seçim çevresinde, Merkez Parti 73 seçim çevresinde, LDP 58 seçim çevresinde, DYP ve Yurt Partisi 56 seçim çevresinde, Toplumsal Uzlaşma, Reform ve Kalkınma Partisi 55 seçim çevresinde, Hak ve Adalet Partisi 43 seçim çevresinde seçime katılacak.

Türkiye genelinde 165 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

DOĞRU YOL PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN GÜRAL ORTA SERBEST
2 ZAFER SİCİMOĞLU İLK SERBEST
3 ZEHRA DALAKLI ORTA SERBEST
4 ALEV AKBAŞ YÜKSEK SERBEST
5 MESUT DEVECİ ORTA SERBEST
6 DURSUN ASLAN ORTA SERBEST
7 İBRAHİM EDİN YÜKSEK SERBEST
8 TÜLİN DAL YÜKSEK SERBEST
9 ŞENEL KARAKAYA YÜKSEK EVHANIMI
10 SEDAT DİNÇYÜREK İLK SERBEST
11 KENAN METEN ORTA SERBEST
12 MUSTAFA ŞEN İLK SERBEST
13 UĞUR YAŞAR ORTA SERBEST
14 CENGİZ AYDOĞAN ORTA SERBEST
15 ZEYNEP KILIÇASLAN YÜKSEK SERBEST
16 ÖZLEM ÇELİK ORTA SERBEST
17 TUĞRUL ÖZDEMİR İLK SERBEST
18 FATİH OKKACI İLK SERBEST

ANADOLU PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 EMRE NURİ KORKUT YÜKSEK PEDAGOG
2 CEMAL TOPALOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 AYHAN ATLI YÜKSEK İŞ KADINI
4 TOLGA BİLMİŞ ORTA SERBEST
5 SERAP CAVAÇ YÜKSEK EĞİTİMCİ
6 RIZA NEDİM BENLİ ORTA EMEKLİ
7 BARIŞ ÖZER ORTA İŞ ADAMI
8 HASAN YURDAKOŞ ORTA NAKLİYECİ
9 ZEYNEP AKGÜN İLK EV KADINI
10 İLHAN BILDIRCIN ORTA ELEKTRİK TEKNİSYENİ
11 HAMİT MESTAN YÜKSEK ASTRONOM
12 RAMAZAN BAŞALAN YÜKSEK MUHASEBECİ
13 ŞÜKRAN ŞEN İLK EMEKLİ
14 AYŞE NARİN İLK EV KADINI
15 ESİN KAPLAN ORTA EV KADINI
16 MUZAFFER SAMUR YÜKSEK İŞ ADAMI
17 SEÇKİN GÜÇTAŞ YÜKSEK İŞLETMECİ
18 YAŞARİYE TEKERDEN ORTA SERBEST MESLEK

HAK VE ÖZGÜRLÜKLER PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 DAVUT BİLİNMİŞ YÜKSEK YÖNETİCİ
2 GÜLSEL ERTEN İLK İŞÇİ
3 İPEK AKÇAN ORTA İŞÇİ
4 MUSTAFA AYTAŞ YÜKSEK EMEKLİ
5 AHMET CEMİL ARCAN YÜKSEK EMEKLİ
6 HALİT KAHRAMAN İLK İŞÇİ
7 SENEM ENGİN MENGİ ORTA İŞÇİ
8 SUZAN EKİNCİ ORTA EĞİTİMCİ
9 FECRİYE EKİNCİ YÜKSEK İŞÇİ
10 SERKAN KAYMAK ORTA İŞÇİ
11 MEHMET ÇELEBİ ORTA İŞÇİ
12 BURHAN KART ORTA İŞÇİ
13 MEHMET ALİ YAZIL ORTA ESNAF
14 MAKFURE TUNÇ İLK EV HANIMI
15 MEMET ÖLÇER YÜKSEK MÜHENDİS
16 ALİRIZA TAŞDEMİR ORTA İŞÇİ
17 FETHULLAH EMÇ İLK İŞÇİ
18 DURAN DEMİR İLK İŞÇİ

KOMÜNİST PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NEVRİYE ÇİMENLİ İLK İŞÇİ
2 NECLA ÇELİK İLK EMEKLİ
3 TUĞBA KÖPRÜLÜ YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
4 UMHAN DENİZ ORTA İŞÇİ
5 MERYEM HAMAMCIOĞLU ORTA EMEKLİ
6 BUKET MANAP YÜKSEK TEKNİKER
7 FULYA ZENGİN YÜKSEK AVUKAT
8 SAADET YILMAZ ORTA EMEKLİ
9 KERİMAN BAHALI YÜKSEK EDEBİYATÇI
10 DİLEK AYAZ YÜKSEK İŞLETMECİ
11 SELMA KÖYMEN ORTA İŞÇİ
12 RABİA BEYNAN UTKU YÜKSEK İŞLETMECİ
13 OYA BENLİOĞLU GÜLEŞAN YÜKSEK MÜHENDİS
14 HATİCE MAVİ YURDAER YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
15 NİLGÜN KARCI YÜKSEK EĞİTİMCİ
16 YASEMİN ŞEKER YÜKSEK İŞLETMECİ
17 FATMA AYÇİN GÜLER ORTA EMEKLİ
18 FATMA ASLAN ORTA İŞÇİ

MİLLET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSAMETTİN AKYILDIZ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
2 MAHMUT ÇİL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
3 MEHMET AKŞAR YÜKSEK MÜHENDİS
4 SADIK BİLGİN YÜKSEK EMEKLİ
5 TEVFİK TEOMAN YÜKSEK EMEKLİ
6 NİLGÜL BAŞ ORTA SERBEST
7 ŞABAN EK YÜKSEK EMEKLİ
8 MEHMET KISA YÜKSEK EMEKLİ
9 MUHAMMET UĞUR GÜNAY YÜKSEK EMEKLİ
10 AHMET ARIK YÜKSEK EMEKLİ
11 KADİR KURT İLK ESNAF
12 YUSUF CESUR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
13 ÜZEYİR ATAMAN İLK ESNAF
14 MUSTAFA BALLI YÜKSEK İŞADAMI
15 ALİ MATIŞLI YÜKSEK İŞADAMI
16 HASAN TOP İLK ESNAF
17 NAZMİ AMİZ ORTA EMEKLİ
18 İSMAİL ŞEN ORTA EMEKLİ

MERKEZ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LOKMAN AKBAŞ YÜKSEK İKTİSATÇI
2 FERHAT YILDIZ YÜKSEK İŞLETMECİ
3 SERDAR OKUYUCU ORTA SERBEST
4 SABAHATTİN ÖZDEN YÜKSEK EMEKLİ
5 BURHAN AKÇA YÜKSEK MÜHENDİS
6 SAADETTİN ELEM YÜKSEK EMEKLİ
7 NURETTİN ERGİN ORTA EMEKLİ
8 ÖMER KARA ORTA SERBEST
9 TALİP ORÇİN ORTA SERBEST
10 SEZGİN ÖZTÜRK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
11 TAŞKIN İLGÜN ORTA EMEKLİ
12 BEKİR TURACI ORTA EMEKLİ
13 ŞAHABETTİN COŞKUN ORTA EMEKLİ
14 LÜTFİYE ALEMDAROĞLU YÜKSEK EMEKLİ
15 NEŞE AKBAŞ YÜKSEK SERBEST
16 GÜNNUR YILMAZ ORTA YÖNETİCİ
17 CANAN ÇAKA İLK EV HANIMI
18 COŞKUN ALEMDAROĞLU ORTA EMEKLİ

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NERGİS ÖZPINAR YÜKSEK TEKSTİL MÜHENDİSİ
2 GÜLSEN ÇEVİK YÜKSEK İŞÇİ
3 TÜRKAY AKTAŞ İLK İŞÇİ
4 GÜLİSTAN ÇELİK ORTA İŞÇİ
5 YUSUF DİKMEN İLK İŞÇİ
6 LÜTFÜ KURTULUŞ İLK İŞÇİ
7 ZEYNEP YAĞLI YÜKSEK MUHASEBECİ
8 MEHMET GÜLTEPE İLK İŞÇİ
9 KADİR ÇOCUKLU İLK İŞÇİ
10 İSKENDER KIZIL ORTA İŞÇİ
11 ŞAHİN ÖZEN İLK İŞÇİ
12 İLKNUR HIZAL ORTA İŞÇİ
13 METİN ŞEKER ORTA İŞÇİ
14 CEMAL DALKILINÇ ORTA İŞÇİ
15 NUSRET TAÇ İLK İŞÇİ
16 ÖZCAN ERGÜL İLK İŞÇİ
17 CİHANGİR YÜCEL ORTA İŞÇİ
18 NAZİRE BAŞOĞLU İLK İŞÇİ

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BÜNYAMİN ÇOLAK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
2 AHMET ARDIÇ ORTA EMEKLİ
3 NUR GÜR ORTA SERBEST
4 OKTAY BUZCU YÜKSEK İŞLETME
5 OSMAN BATUR KAHVECİ YÜKSEK İKTİSAT
6 HÜLYA KARAHAN İLK SERBEST
7 RECEP YILMAZ ORTA SERBEST
8 MÜRÜVET YILMAZ ORTA HEMŞİRE
9 MURAT GÜR ORTA SERBEST
10 İBRAHİM DURMAZ ORTA SERBEST
11 KANİ AHMET ERBAY YÜKSEK İKTİSAT
12 CEMAL CANGAYTAR YÜKSEK EĞİTMEN
13 ERKAN ZAMBAK YÜKSEK İLETİŞİMCİ
14 ŞERAFETTİN YILMAZ İLK SERBEST
15 AHMET YILMAZ İLK SERBEST
16 ENGİN DEMİR ORTA SERBEST
17 ALİ NİHAT GÖRAL YÜKSEK İKTİSAT
18 SUAT YILDIRIM ORTA MUHASEBECİ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSMET BÜYÜKATAMAN YÜKSEK EĞİİTMCİ
2 KADİR KOÇDEMİR YÜKSEK VALİ
3 TEVFİK TOPÇU ORTA İŞADAMI
4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU YÜKSEK MATBAACI
5 FİKRET FİDAN YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
6 HASAN TOKTAŞ YÜKSEK HARİTA MÜHENDİSİ
7 ALİ HAYRİ OZAN YÜKSEK ÖĞRETMEN /İŞADAMI
8 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU YÜKSEK SENDİKACI/ÖĞRETMEN
9 HATİCE DENİZ YÜKSEK EMEKLİ İŞLETMECİ
10 ÇETİN ELMAS YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ
11 YUSUF TURAN YÜKSEK EMEKLİ SUBAY
12 GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ YÜKSEK İŞLETMECİ
13 TİMUR ÖZDEMİR YÜKSEK ULUSLARARASI HAKEM ANTRENÖR
14 ZAFER KARAKILIÇ YÜKSEK AVUKAT
15 YÜKSEL OKUMUŞ ORTA GERİDÖNÜŞÜM UZMANI
16 LEVENT ÇELİK YÜKSEK AVUKAT
17 ENGİN ER YÜKSEK JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
18 SAKİN KÖSEOĞLU YÜKSEK EKONOMİST

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ASİYE KOLÇAK ORTA SERBEST
2 METİN KILIÇ ORTA TEKNİSYEN
3 HÜSEYİN ARMAĞAN ORTA EMEKLİ İŞÇİ
4 CEYLAN EROL YÜKSEK ÖĞRENCİ
5 ŞAHİN AKIN İLK SERBEST
6 FATMA ÖZEN ÇERENÇE YÜKSEK MİMAR
7 MEHMET DENİZ BÜYÜK YÜKSEK HUKUKÇU
8 RÜSTEM AVCI ORTA GAZETECİ
9 HADİCE ATEŞ İLK İŞÇİ
10 ALİ DAĞ ORTA EMEKLİ İŞÇİ
11 BİRGÜL HIZAL YÜKSEK EKONOMİST
12 YILMAZ ADIYAMAN ORTA SERBEST
13 MÜNESRE GEÇİMLİ ORTA EV EMEKÇİSİ
14 BERTAL CAMKIRAN ORTA ESNAF
15 GURBET ÇELİK ORTA ÖĞRENCİ
16 RAHİM DEDE ORTA EMEKLİ
17 NURİ BAYGINDIR İLK EMEKLİ
18 MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK PSİKOLOG

SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS
2 SELİM SAİT TERZİOĞLU YÜKSEK MİMAR
3 SALİH UÇAK ORTA İŞADAMI
4 GÖKHAN GERÇEK YÜKSEK MÜHENDİS
5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ ORTA SERBEST
6 İSMAİL ÖZDEMİR ORTA TÜCCAR
7 SELAHATTİN ÇELT YÜKSEK ÖĞRETMEN
8 BURAK ÇELİK YÜKSEK VETERİNER
9 İSMAİL ASLAN İLK İŞADAMI
10 SEVİM ÇİÇEK YÜKSEK EĞİTİMCİ
11 MURAT ÇALIŞKAN ORTA SERBEST
12 ÖZGÜR ÖZTÜRK YÜKSEK MÜHENDİS
13 ZAFER BİRİNÇ YÜKSEK DOKTOR
14 MEHMET AKBABA YÜKSEK EĞİTİMCİ
15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16 AYŞE BENLİOĞLU YÜKSEK EĞİTİMCİ
17 TANER KELEŞ ORTA TÜCCAR
18 METİN ÇORAKLIK ORTA MÜTEAHHİT

CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 LALE KARABIYIK YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
2 CEYHUN İRGİL YÜKSEK DOKTOR
3 ORHAN SARIBAL YÜKSEK MÜHENDİS
4 ERKAN AYDIN YÜKSEK ECZACI
5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
6 MUSTAFA ŞENYURT YÜKSEK İŞADAMI
7 ASÜDE ŞENOL YÜKSEK AVUKAT
8 NURAY ÇOHAN YÜKSEK MİMAR
9 İSMET KARACA YÜKSEK TURİZMCİ
10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN YÜKSEK MÜHENDİS
11 DENİZ BAYKAL YÜKSEK AVUKAT
12 ÖZGÜR ŞAHİN YÜKSEK MÜHENDİS
13 NECATİ ŞAHİN YÜKSEK MÜHENDİS
14 ŞADİ ÖZDEMİR YÜKSEK İŞLETMECİ
15 ERKAN DÖNMEZ ORTA YÖNETİCİ
16 AYŞE ŞAHİN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
17 İNAN KESER YÜKSEK MÜHENDİS
18 METİN ÇELİK ORTA ESNAF

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU YÜKSEK DOKTOR
2 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT
3 CEMALETTİN KANİ TORUN YÜKSEK DOKTOR
4 HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
5 İSMET SU YÜKSEK AVUKAT
6 HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT
7 ÖNDER MATLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
8 ZEKERİYA BİRKAN YÜKSEK AVUKAT
9 BENNUR KARABURUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
10 GÜRSEL DÖNMEZ YÜKSEK MEMUR
11 YÜKSEL YENİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU
12 NİHAT NASIR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR
13 HARUN AKIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
14 AHMET KILIÇ YÜKSEK DANIŞMAN
15 OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT
16 HALİDE SERPİL ŞAHİN YÜKSEK ECZACI
17 CEMİLE YİĞİT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR
18 SALİH BAŞPARMAK YÜKSEK EĞİTMEN

DEMOKRATİK SOL PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN KUL ORTA SANAYİCİ
2 AHMET MURAT ÖZBİLGE YÜKSEK EKONOMİST
3 NURİ UZEL YÜKSEK SMMM
4 HİLMİ KÜÇÜK YÜKSEK ORMAN MÜHENDİSİ
5 NECMETTİN ŞENGÜL YÜKSEK İŞ VE YEREL YÖNETİM UZMANI
6 GÜLDEREN ÖZDEMİR ORTA EMLAKÇI
7 FATİH DÜNDAR GÜREL YÜKSEK DOKTOR
8 AHMET OLCAY AKINCI YÜKSEK BÜRO YÖNETİCİSİ
9 RAMAZAN HALAÇ İLK EMEKLİ
10 NİLAY ASLAN YÜKSEK İNSAN KAYNAKLARI UZMANI
11 MEFAİL POR ORTA TEKNİSYEN
12 CEVDET SÜNGER İLK EMEKLİ
13 UĞUR BİLİR ORTA SERBEST
14 CEVAT ERKUL İLK HAYVANCILIK
15 MELAHAT ÜNER YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
16 MURAT SAĞDUYU YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
17 METİN AVCULAR İLK ÇİFTÇİ
18 MUHSİN USANMAZ YÜKSEK EMEKLİ

YURT PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MEHMET EMRE TANRIVERDİ YÜKSEK TASARIMCI
2 ALİ SULHAN ORTA SERBEST
3 FİDAN YURT İLK EV HANIMI
4 SAFİYE KARAMAN İLK EV HANIMI
5 LEVENT BAYRAKÇI YÜKSEK MÜHENDİS
6 ATİLLA SARI YÜKSEK MÜHENDİS
7 ÖZGÜR DAĞ ORTA SERBEST
8 ERKAN ÇAPOĞLU ORTA SERBEST
9 ÜMÜT DORU ORTA SERBEST
10 BATUHAN DÜM ORTA SERBEST
11 SERKAN ÇOBAN ORTA SERBEST
12 SUAT ÇALIŞKAN ORTA SERBEST
13 ŞABAN KOPSALI ORTA SERBEST
14 YALÇIN ALARÇİN ORTA SERBEST
15 DERYA MURAT YÜKSEK SERBEST
16 MUSTAFA AYKIZ İLK SERBEST
17 YILMAZ TAN İLK SERBEST
18 SELİM BERBER İLK SERBEST

DEMOKRAT PARTİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERGÜN KOÇ YÜKSEK EKONOMİST
2 HÜLYA KARA YÜKSEK ECZACI
3 RECEP YILMAZ YÜKSEK GIDA MÜHENDİSİ
4 SELAHATTİN ÇAKMAK YÜKSEK İŞLETMECİ
5 SELAHETTİN EKİNCİ YÜKSEK EĞİTİMCİ
6 MUSTAFA AYVAZOĞLU ORTA GIDA SEKTÖRÜ
7 HALİL KAPTAN İLK SERBEST
8 CEMAL YEŞİLYURT ORTA SERBEST
9 HALİL ŞAHİNALP ORTA TEKSTİL
10 NAİLE ŞENYUVA İLK SERBEST
11 MÜRTEZA YAĞCİ YÜKSEK EMEKLİ ÖĞRETMEN
12 NERMİN ADAY İLK YÖNETCİ
13 TAYFUN KIRGÖZ ORTA SERBEST
14 ETHEM KOYUNCU ORTA YÖNETİCİ
15 MEHMET ÖLMEZ ORTA İŞCİ
16 RAMAZAN GÜRGEN ORTA İŞÇİ
17 ALİ ŞEKER ORTA MOBİLYACI
18 FAHRİ CESUR ORTA SERBEST

VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SEZAİ OKAY YÜKSEK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
2 MEHMET ALİ MERİÇ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 AYHAN CANBAZ ORTA MAKİNE TEKNİKERİ
4 SİBEL DURSUN YÜKSEK AVUKAT
5 SEMRA YILMAZ ORTA EMEKLİ BANKACI
6 FİGEN TAŞKAN YÜKSEK DİŞ HEKİMİ
7 NİLÜFER SEÇGİN ORTA EV HANIMI
8 ARZU BİTİRGİÇ İLK İŞÇİ
9 AYTAÇ TOKER YÜKSEK ECZACI
10 MUSTAFA ENVER YILMAZ YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
11 ŞEREF AKGÜN ORTA ESNAF
12 SÜLEYMAN YURDDAŞER YÜKSEK ZİRAAT Y. MÜHENDİSİ
13 HALİL YEŞİLYURT YÜKSEK AVUKAT
14 GÜLCAN ÖZTÜRK ORTA EMEKLİ
15 ENVER SARAÇOĞLU YÜKSEK E.ALBAY-BİYOKİMYA UZMANI
16 ENVER CAMCI YÜKSEK MEDİKAL DANIŞMAN
17 FETHİ KARADENİZ YÜKSEK EMEKLİ EĞİTİM MÜFETTİŞİ
18 SEMİHA SERAP İYEM YÜKSEK TURİZMCİ

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ GARAÇOĞLU YÜKSEK İŞ ADAMI
2 ŞEVKET TAMAÇ YÜKSEK AVUKAT
3 BİLAL KARAMUS ORTA İŞ ADAMI
4 HASAN AYDIN YÜKSEK İŞ ADAMI
5 HAKAN ÖZKUL YÜKSEK DOKTOR
6 SÜLEYMAN KESKİN ORTA İŞ ADAMI
7 SERDAL HİSAR ORTA BASIN MENSUBU
8 MUSTAFA ŞAHİN YÜKSEK İŞ ADAMI
9 HASAN KAZANCİ YÜKSEK İŞ ADAMI
10 CEMİL BALE ORTA MATBAACI
11 AYŞE YEŞİLYURT ORTA EV HANIMI
12 ÖMER BATTAL İLK SERBEST
13 İSMAİL TUNA İLK SERBEST
14 DEVRİM AKSAKAL YÜKSEK TURİZMCİ
15 ÖZCAN CENGİZ YÜKSEK SERBEST
16 ERHAN KAYA ORTA İŞÇİ
17 MUSTAFA İBİŞ ORTA PAZARLAMACI
18 SUZAN SAKA ORTA EĞİTİMCİ

BAĞIMSIZ
S. NO ADI SOYADI ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 YUSUF YILMAZ İLK İNŞAAT TEKNİKERİ
2 MEHMET ÜMİT YAŞAR YALÇIN YÜKSEK AVUKAT
3 UMUT IŞIK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
4 ŞÜKRÜ TINAS İLK MİLLİ PİYANGOCU
5 AYDIN İLHAN YÜKSEK TİCARET
6 SİYASETTİN ÖZAYDIN YÜKSEK ŞAİR YAZAR

Yorum Ekle

İlgili Haberler